امروز : سه شنبه, ۶ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۶/۰۹ - ۱۰:۴۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان
امیر سرتیپ ابراهیم گلفام:

شهدا روح و حیات را به جامعه تزریق می‌کنند

به گزارش بابل نوین، امیر سرتیپ ابراهیم گلفام رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ارتش درباره روحیه انقلابی جوانان امروز در مقایسه با نسل دوران دفاع مقدس، اظهار کرد: در دوران دفاع مقدس دشمن به دنبال لطمه زدن به حکومت اسلامی بود ولی جوانان این مرز و بوم وارد عرصه دفاع شدند و اجازه تجاوز به خاک میهن عزیزمان را ندادند.

رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ارتش ادامه داد: شهدای انقلاب اسلامی با ایثار و فداکاری به جامعه ایران اسلامی روح و حیات بخشیدند و فرهنگ شهادت را به جوانان نسل امروز تزریق کرده‌اند.

امیر سرتیپ گلفام گفت: جوانان ما در دوران دفاع مقدس با گذشت از تعلقات دنیایی و علمی، با شجاعت و ایثار برای مجاهدت در راه خدا جان خود را تقدیم انقلاب اسلامی کردند.

وی افزود: یاد شهدا و مرور رشادت‌های آنها بعد از پیروزی انقلاب اسلامی شور، هیجان و جهشی را در بین جوانان ما ایجاد کرده است.

رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ارتش با بیان اینکه شهدا روح و حیات را به جوانان دیگر انتقال می‌‌دهند، خاطر نشان کرد: شهدا پیشگامان و پیشمرگان حیات جامعه هستند و اگر شهدا نباشند شاید جامعه دچار یکنواختی شده و مصداق های ایثار و مجاهدت کم شود.

منبع:باشگاه خبرنگاران

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين