امروز : جمعه, ۱۶ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۶/۰۹ - ۱۹:۵۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

سوال پرسپولیس از وزارت امورخارجه و سفارت ایران در امارات؛ آیا ابوظبی امن است؟

به دنبال انتشار اخباری مبنی بر حملات موشکی ارتش یمن به ابوظبی، باشگاه پرسپولیس پیگیری های لازم در این زمینه را از طریق وزارت امور خارجه و سفارت ایران انجام داد.

به گزارش بابل نوین، عصر دیروز خبری مبنی بر حمله موشکی یمن به ابوظبی در برخی از سایتهای عربی منتشر شد اما دقایقی بعد این خبر تکذیب شد.

در ادامه یکی از شبکه های تلویزیونی وابسته به انصارالله یمن در این باره اظهار بی اطلاعی کرد و تأیید این خبر را منوط به اطلاعیه ارتش یمن دانست. اما دقایقی پیش شبکه العالم از حمله موشکی به پایگاه نظامی واقع در ابوظبی خبر داد.

حملات موشکی به ابوظبی در آستانه دیدار برگشت تیم های پرسپولیس و الاهلی عربستان که در این شهر برگزار خواهد شد، موجب شد که باشگاه ایرانی پیگیری های لازم را در خصوص امنیت این شهر انجام دهد و مثل اینکه از طریق وزارت امور خارجه و سفارت ایران در امارات، در این باره پیگیری و بررسی های لازم را انجام داده اند. پرسپولیسی ها به شدت نگران امنیت شهر ابوظبی پس از حمله موشکی از یمن به فرودگاه ابوظبی هستند.

این موضوع مورد توجه هواداران پرسپولیس هم قرار گرفته است. جالب است بدانید عربستانی ها که با اعمال نفوذ در کنفدراسیون فوتبال آسیا ایران را نا امن جلوه دادند و این امر، باعث شد تا تا دیدار تیم های ایرانی و عربستانی در کشوری بی طرف انجام شود. همین دیروز کشوری که الاهلی عربستان آن را به عنوان میزبان معرفی کرده مورد حملات موشکی قرار گرفته و امنیت ابوظبی زیر سوال رفته است. در هر حال به نظر می رسد پرسپولیس قبل از سفر به امارات، باید علاوه بر وزارت امورخارجه و سفارت ایران، از کنفدراسیون فوتبال آسیا هم در این باره استعلام بگیرد./م

منبع: نود

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين