امروز : یکشنبه, ۲۵ مهر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/09/01 - 11:17 ذخیره فایل ارسال به دوستان

قاسمپور: کی روش مقابل کره جنوبی به هدفش رسید/عملکرد ساختار دفاعی تیم ملی عالی بود

به گزارش بابل نوین، ابراهیم قاسمپوردر خصوص دیدار تیم ملی فوتبال ایران مقابل کره جنوبی اظهار داشت : بازی چندان تماشاگرپسند نبود و کادرفنی تیم ملی کشورمان و در راس آن کارلوس کی روش به دنبال این بود که در این بازی خارج از خانه بازنده نباشد و به هدف خود نیز رسید.

وی افزود: تیم ما در اوایل نیمه دوم با اخراج سعید عزت اللهی ۱۰ نفره شد و همین مسئله باعث شد تا کره جنوبی حملات بیشتری را روی دروازه تیم ما ایجاد کند.

کارشناس فوتبال ادامه داد: خوشبختانه تیم ملی در رقابت های مقدماتی جام جهانی گلی دریافت نکرده و رکورد شکست ناپذیری اش را نیز حفظ کرده است این مسئله بیانگر این واقعیت است که ساختار دفاعی تیم تاکنون بسیار خوب عمل کرده و بازیکنان تمام وظایف خود را به بهترین شکل انجام داده اند.

وی در مورد دیدار آینده تیم ملی کشورمان مقابل سوریه گفت: سوریه در گذشته مشکلی برای فوتبال ما ایجاد نکرده و با توجه به اینکه این بازی در ورزشگاه آزادی برگزار می شود، حمایت هواداران تیم ملی می تواند منجر به تقویت روحیه بازیکنان شود و به نظر من شرایط در حال حاضر به سود تیم ملی کشورمان است.

قاسمپور در مورد دعوت از سامان قدوس بازیکن ایرانی شاغل در لیگ سوئد به تیم ملی عنوان کرد: دعوت بازیکنان ایرانی که در خارج از کشور متولد شده اند به تیم ملی مشکلی ندارد و آنها نشان داده اند که می توانند به تیم ملی کشورمان کمک کنند. هر بازیکن ایرانی که می تواند به تیم ملی کمک کند باید به اردوها دعوت شود.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين