امروز : پنج شنبه, ۶ آبان , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/09/02 - 18:10 ذخیره فایل ارسال به دوستان

جزئیات نخستین نشست هم‌اندیشی کانون مدیران جهادی

به گزارش بابل نوین، مهدی ناظمی اردکانی درباره نخستین نشست هم اندیشی مدیران جهادی و فعالان این عرصه، اظهار کرد: این نشست هم اندیشی با هدف پیشبرد و پایش مدیریت جهادی با تکیه بر مدیران نسل جوان انقلاب برگزار شد.

سخنگوی کانون مدیران جهادی ادامه داد: شهیدان رجایی و باهنر را دو الگوی مدیران جهادی می‌دانیم به همین دلیل این نشست، در سالگرد شهادت آنان با گردهمایی مدیران ارشد دستگاه‌ها و نهادهای انقلابی برپا شد.

ناظمی اردکانی با بیان اینکه میزگردی تخصصی برای بررسی ابعاد مختلف مدیریت جهادی و چرایی آن در این همایش صورت گرفت، ادامه داد: هدف ما از اینگونه نشست‌ها معرفی کانون مدیران جهادی و اهداف آن، همچنین مطرح کردن اندیشه‌های صاحب نظران در این زمینه است.

وی به اهداف کانون مدیران جهادی اشاره کرد و افزود: قصد ما شناسایی مدیران جهادی، برقراری ارتباط میان آنان و کادر سازی مدیریتی با شاخصه‌های مدیران جهادی است.

سخنگوی کانون مدیران جهادی با تاکید بر ضرورت ترویج گفتمان مدیریت جهادی، گفت: این گفتمان برگرفته از آرمان‌های انقلاب، امام راحل و مقام معظم رهبری است و باید برای ترویج آن تلاش زیادی انجام شود.

ناظمی اردکانی خاطر نشان کرد: کانون مدیران جهادی درصدد است که در سطح ملی، تندیس مدیران جهادی را طراحی و به مدیران برگزیده اهدا کند البته بنا داریم در آینده هم این گفتمان را در سطح منطقه ترویج دهیم.

منبع:باشگاه خبرنگاران

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين