امروز : یکشنبه, ۲۵ مهر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/09/03 - 15:16 ذخیره فایل ارسال به دوستان

موفقیت پزشکان ایرانی در علم تصویربرداری قلب

یک متخصص قلب و عروق عنوان کرد: طی سال‌های اخیر پزشکان ما موفقیت‌های بسیاری به خصوص در سطح بین الملل در حوزه تصویربرداری قلب و عروق کسب کرده اند.

به گزارش بابل نوین، به نقل از روابط عمومی انجمن آترواسکلروز ایران، دکتر زهرا علیزاده ثانی در آستانه برگزاری نوزدهمین کنگره بین المللی تازه‌های قلب و عروق ایران از برپایی اولین مجمع تصویربرداری قلب و عروق خبر داد و گفت: این مجمع با حضور متخصصان و اندیشمندان در زمینه‌های فیزیک، تکنیک، مهندسی و کلینیک تصویربرداری قلب و عروق کشور در شاخه‌های سی تی اسکن، ام آر آی، پزشکی هسته‌ای و ملزومات کمک تصویربرداری قلب و عروق برگزار می‌شود.

وی افزود: مجمع تصویربرداری قلب و عروق برای نخستین بار در کشور در حاشیه کنگره تازه‌های قلب و عروق ایران به مدت ۲ روز برگزار میشود.
این متخصص قلب و عروق یادآور شد: علم تصویربرداری قلب و عروق روز به روز در حال توسعه و پیشرفت است و همواره مورد تاکید و توجه انجمن‌های علمی قرار گرفته است، زیرا این علم دقت تشخیص را افزایش می‌دهد.
وی خاطرنشان کرد: در کشور ما طی سال‌های اخیر فعالیت‌های گسترده‌ای دردحکزه‌های فیزیک، تکنیک، مهندسی و کلینیک تصویربرداری انجام شده است و خوشبختانه در سطح بین المللی به نتایج خوبی دست یافته ایم.
این فلوشیپ تصویربرداری قلب و عروق تصریح کرد: با توجه به این موفقیت‌ها ما بر آن شدیم این مجمع علمی را در کشور برگزار کنیم.
علیزاده ثانی با بیان اینکه متخصصان قلب خط مقدم تشخیص بیماری هستند، یادآور شد: تحقق علم تصویربرداری کمک شایانی به پزشکان می‌کند. نوزدهمین کنگره بین المللی تازه‌های قلب و عروق از ۲۱ تا ۲۴ شهریور در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار می‌شود./ص
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين