امروز : پنج شنبه, ۶ آبان , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/09/03 - 15:58 ذخیره فایل ارسال به دوستان

تعلیق اردوهای دانش‌آموزی تا بازنگری شیوه‌نامه اردو‌ها و بازدید‌ها

وزارت آموزش و پرورش طی اطلاعیه‌ای از تدوین بازنگری شیوه نامه برگزاری اردو و بازدید دانش آموزی و تعلیق اعزام گروه‌های دانش آموزی تا اطلاع ثانوی خبر داد.

به گزارش بابل نوین، به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، در این اطلاعیه ضمن ابراز تأسف عمیق از سانحه اخیر واژگونی اتوبوس حامل دانش آموزان اعزامی به اردوی تشکیلاتی سازمان دانش آموزی، اشاره شده است: یک تیم تخصصی، ماموریت یافته است تا گزارشی از برگزاری و برنامه ریزی اعزام دانش آموزان به اردوی مذکور را به همراه علل و عوامل بروز حادثه مورد بررسی و اعلام نظر قرار دهد.

این گزارش حاکیست؛ در این اطلاعیه یک کارگروه تخصصی نیز ماموریت یافته تا با مشارکت معاونت‌های مربوطه نسبت به بازنگری و اصلاح ضوابط و مقررات برگزاری اردو‌ها و بازدید‌ها با رویکرد افزایش ضریب ایمنی دانش آموزان در سفرهای گروهی، حداکثر ظرف یک ماه آینده اقدام کند.

براساس این گزارش؛ در این اطلاعیه مقرر شده است تا بازنگری شیوه نامه برگزاری اردو‌ها و بازدید دانش آموزی و… تا زمان بررسی مجدد دستورالعمل مذکور، اعزام دانش آموزان در شب، جز از طریق وسیله نقلیه ریلی وهوایی ممنوع است./ص

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين