امروز : یکشنبه, ۲۵ مهر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/09/04 - 11:48 ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرمانده سپاه بابل:

مرزهای دفاع مقدس ما به صدها کیلومتر آن‌طرف‌تر از مرزهای ما رفته است

فرمانده سپاه بابل گفت: امروز مرز دفاع مقدس ما مرزهای ایران نیست، امروز مرزهای دفاع مقدس ما به صدها کیلومتر آنطرف‌تر از مرزهای ما رفته است.

به گزارش بابل نوین، سرهنگ علی‌اکبر محمدپور فرمانده سپاه بابل در جلسه امروز شورای اداری این شهرستان با اشاره به در پیش بودن هفته دفاع مقدس اظهار کرد: با وجود شرایط انقلاب اسلامی ایران در تزریق فرهنگ ایستادگی و مقاومت در برابر ظالم، دشمن ستیز با انقلاب ایران را در دستور کار جدی خود قرار داده است.

وی افزود: مبارزه با انقلاب و تفکر انقلابی دلیل عمده ای برای تحمیل جنگ صدام و حزب بعث با ایران بود که در این مسیر حدود ۷۰ کشور (به روایتی ۳۵ کشورمستقیم) از صدام حمایت کردند تا به هدفی برسند که هنوز تا به امروز نیز نتوانستند آن را محقق کنند.

این مقام مسئول ادامه داد: امروز مرز دفاع مقدس ما مرزهای ایران نیست، امروز مرزهای دفاع مقدس ما به صدها کیلومتر آنطرف‌تر از مرزهای ما رفته است.

فرمانده سپاه بابل تصریح کرد: با توجه به وقایعی که در سطح جهان و منطقه اتفاق افتاده شاهد آن هستیم که جای جلاد با مظلوم دارد عوض می‌شود ولی مردم ایران با بصیرت مثال‌زدنی خود خوب متوجه این رنگ و لعاب‌های دشمنان اسلام می‌شوند.

وی با اشاره به هفته دفاع مقدس افزود: امسال هفته دفاع مقدس با دهه محرم مقارن شد، ان‌شاالله در این هفته از یادگاران دفاع مقدس تجلیل شود و نگذاریم این افراد در پیچ و خم روزگار فراموش شوند.
سرهنگ محمدپور در پایان برخی از برنامه های هفته دفاع مقدس را تشریح و گفت: پیاده‌روی خانوادگی از مجتمع ورزشی سرپوشیده آزادی به سمت پارک نوشیروانی، رژه نیروهای پادگان المهدی و نیروهای نظامی، دید و بازدید و تجلیل از خانواده شهدا و گشت‌های عملیاتی در سطح شهرستان از برنامه‌های هفته دفاع مقدس در شهرستان خواهد بود.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين