امروز : یکشنبه, ۲۵ مهر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/09/04 - 12:35 ذخیره فایل ارسال به دوستان
گزارش تصویری:

جلسه شورای اداری شهرستان بابل

جلسه شورای اداری بابل با حضور فرماندار، امام جمعه، فرمانده سپاه و مسئولان این شهرستان برگزار شد.

به گزارش بابل نوین، صبح امروز دوشنبه ۱۳ شهریور ماه جلسه شورای اداری با حضور مدیران دستگاه‌ها و نهادهای شهرستان بابل در سالن کنفرانس فرمانداری ویژه شهرستان بابل برگزار شد.

در ابتدای این مراسم محمدتقی عباسپور فرماندار ویزه شهرستان بابل اظهار کرد: مردم تفاوت خدمت و خیانت را می‌فهمند پس سعی کنید در انجام وظایف خود درست عمل کنید.

وی افزود: عملکرد مدیران نباید جای نقد داشته باشد پس بهتر است خدمتگذار باشند، مدیران دستگاه‌ها و نهادهای ارتباط خود را با خبرنگاران قوی‌تر کنند.
در بخش دیگری از این مراسم سرهنگ علی‌اکبر محمدپور فرمانده سپاه بابل با اشاره به در پیش بودن هفته دفاع مقدس گفت: امسال هفته دفاع مقدس با دهه محرم مقارن شد، ان‌شاالله در این هفته از یادگاران دفاع مقدس تجلیل شود و نگذاریم این افراد در پیچ و خم روزگار فراموش شوند.

وی با تشریح برنامه‌های هفته دفاع مقدس افزود: پیاده‌روی خانوادگی از مجتمع ورزشی سرپوشیده آزادی به سمت پارک نوشیروانی، رژه نیروهای پادگان المهدی و نیروهای نظامی، دید و بازدید و تجلیل از خانواده شهدا و گشت‌های عملیاتی در سطح شهرستان از برنامه‌های هفته دفاع مقدس در شهرستان خواهد بود.

در بخش پایانی جلسه شورای اداری شهرستان بابل حجت‌الاسلام روحانی امام جمعه این شهر با اشاره به عید غدیر اظهار کرد: غدیر حقیقتا محور و اساس شیعه است و تفکر غدیر اگر گسترش پیدا کند، موجب امنیت در جامعه و دنیا می‌شود.

 خبرنگار: نازنین اکبرزاده

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين