امروز : یکشنبه, ۲۵ مهر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/09/04 - 12:02 ذخیره فایل ارسال به دوستان
مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران:

۲۵درصد حوادث کشور در مازندران رخ می دهد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران گفت: 25درصد حوادث کشور در مازندران رخ می دهد.

به گزارش بابل نوین، مجتبی اکبری در همایش بزرگ استانی جوانان، امدادگران و داوطلبان جمعیت هلال احمر مازندران خاطرنشان کرد: استان مازندران براساس آخرین گزارش از سازمان امداد و نجات کشور، به‌تنهایی ۲۵ درصد حوادث کشور را به‌خود اختصاص داده است و این حوادث را در کوتاهترین زمان ممکن رسیدگی کرده است.

وی افزود: خادمان نوروزی هلال احمر در نوروز ۹۶، ۲ هزار و ۲۰۰ نفر روز و حدود ۹ هزار نفر از سراسر مازندران بوده‌اند که هر کدام از آنها با تمام توان به مسافران خدمت ‎ رسانی کرده‌اند.

اکبری با اشاره به اینکه پس از نوروز نیز شاهد فعالیت‌های داوطلبانه جمعیت هلال احمر هستیم گفت: ۳۷۵نقطه حادثه‌خیز در استان وجود داشته و در این مناطق قریب به یک‌هزار و ۲۰۰ ناجی غریق حضور دارند که برای تسهیل در کار آنها حدود ۷۰ دستگاه موتورسیکلت به‌کارگیری شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران مازندرانی‌ها را سرآمد داوطلبان جمعیت هلال احمر کشور دانست و یادآورشد: خمیرمایه و سرشت مازندارنی‌ها به‌سمت اقدامات داوطلبانه بوده و یقیناً در مازندران با همت داوطلبان به جایی می‌رسیم که هلال احمر مازندران سرآمد حرکت‌های داوطلبانه و داوطلب‌محوری خواهد بود و اکنون نیزبه این سمت نیز حرکت می‌کنیم.

وی گفت: یکی از مهم ترین اقدامات هلال احمر در سال جاری با همکاری استانداری این بوده که در دهستان‌های استان یک خانه هلال را با تجهیزات کامل هر یک به میزان ۱۰ میلیون تومان را راه‌اندازی شده است./ص

ایسنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين