امروز : یکشنبه, ۲۵ مهر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/09/05 - 9:43 ذخیره فایل ارسال به دوستان

«چرا آدم‌های خوب کار بد می‌کنند» منتشر شد

به گزارش بابل نوین، مهدی افشار مترجم  در خصوص انتشار کتاب‌های جدیدش گفت: ترجمه جدیدم به نام «چرا آدم‌های خوب کارهای بد می‌کنند» توسط انتشارات گیوسا منتشر شد. این کتاب یک کتاب روانشناسی بسیار ارزشمند است. در این اثر رفتارهای بشر و اینکه انسان مجموعه‌ای از صفات مثبت و منفی است، تحلیل می‌شود.

وی افزود: نویسنده کتاب «چرا آدم‌های خوب کار بد می‌کنند» معتقد است صفات رذیله بخشی از حیات انسانی است. انسان باید بتواند اگر به او تهاجم شد از خودش دفاع کند. این صفات باید در وجود انسان حفظ شود و هر جا لازم شد از آن استفاده کند. در این کتاب نویسنده سعی می‌کند صفات پسندیده انسانی را بازگو کند و در کنار آن می‌گوید اگر شما صفات پسندیده را به شدت سرکوب کردید، یک زمانی بروز می‌کند. همه باید این کتاب را بخوانند تا خود را بهتر بشناسند و انتظار مافوق طبیعی از خودمان نداشته باشیم.

این مترجم درباره کتاب در دست ترجمه خود بیان کرد: کتاب «مناظره فکو و چامسکی» نیز کتاب بسیار ارزشمندی است که هم اکنون آن را ترجمه می‌کنم. در این کتاب چامسکی عملکرد ایالت متحده آمریکا در زمینه خشونت را بیان و نفی می‌کند. این اثر به زودی توسط انتشارات جامی منتشر خواهد شد.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين