امروز : یکشنبه, ۲۵ مهر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/09/05 - 10:05 ذخیره فایل ارسال به دوستان

ایزدی به شهرسازی رفت، حناچی مشاور آخوندی شد

به گزارش بابل نوین، وزیر راه و شهرسازی با صدور چهار حکم جداگانه، محمدسعید ایزدی را به‌عنوان معاون معماری و شهرسازی، حبیب‌الله طاهرخانی را به سمت مدیرعامل شهرهای جدید، پیروز حناچی را به سمت مشاور معماری و شهرسازی و محسن نریمان را به عنوان قائم‌مقام وزیر در امور استان‌ها منصوب کرد.

عباس آخوندی وزیر راه‌وشهرسازی طی حکمی محمدسعید ایزدی را که پیش از این مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری بود، به عنوان معاون معماری و شهرسازی خود در دولت دوازدهم منصوب کرد. در بخشی از حکم آخوندی برای ایزدی آمده است:

«با توجه به دانش و تجارب ارزشمند جناب‌عالی در زمینه شهرسازی و معماری، به موجب این حکم به عنوان معاون شهرسازی و معماری وزارت راه‌وشهرسازی منصوب می‌شوید. امید است در اجرای سیاست بازآفرینی شهری و در جهت کمک به تامین محیط و زیرساخت‌های مناسب و مطلوب برای زندگی و کار همه ساکنان شهری و روستایی کشور و مدیریت بهینه زمین و فضای سرزمین با توجه به حفاظت از میراث ارزشمند شهرسازی و معماری و اعتلای آن، شهرسازی شهروندمحور و جلب مشارکت ذی‌نفعان در تصمیم‌گیری‌ها، تضمین حقوق متقابل توسعه بین شهروندان و نهادهای توسعه‌ای و عمران قانونمندسازی عوارض توسعه و عمران، یکپارچه‌سازی نظام طرح‌ریزی و کنترل بین شهر و روستا در کلیه سطوح ملی و منطقه‌ای و محلی و فعال‌سازی مجدد طرح‌های کالبدی ملی و منطقه‌ای و تلاش مستمر برای توسعه و ارتقاء سطح فعالیت‌های این حوزه موفق و موید باشید.»

همچنین وزیر راه و شهرسازی طی حکمی پیروز حناچی را به عنوان مشاور معماری و شهرسازی خود انتخاب کرد. در بخشی از این حکم آمده است:

«با توجه به دانش و تجارب ممتد و ارجمند جناب‌عالی در حوزه معماری و شهرسازی در ایران، به موجب این حکم به عنوان مشاور معماری و شهرسازی منصوب می‌شوید. در این ارتباط ضروری است شورای اعتلای معماری ایران را با حضور چهره‌های شاخص معماری در ایران تشکیل دهید تا نسبت به معماری ساختمان‌های بااهمیت در حوزه حمل‌ونقل و ساختمان‌های عمومی که توسط وزارتخانه و سازمان‌های تابعه احداث می‌شوند، راهبری داشته باشید.»

آخوندی همچنین محسن نریمان را که پیش از این مدیرعامل شهرهای جدید بود، به عنوان قائم‌مقام وزیر در امور استان‌ها منصوب کرد.

همچنین طی حکمی دیگر، حبیب‌الله طاهرخانی از سوی وزیر راه و شهرسازی به عنوان معاون وزیر و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید منصوب شد.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين