امروز : پنج شنبه, ۶ آبان , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/09/05 - 20:20 ذخیره فایل ارسال به دوستان

ساکت: همه برنامه‌های تیم ملی براساس نظر کی‌روش پیش می‌رود

دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: همه برنامه‌های تیم ملی بر اساس نظر سرمربی این تیم پیش می‌رود.

به گزارش بابل نوین، محمدرضا ساکت پیش از دیدار ایران – سوریه، اظهار داشت: از حدود دو ساعت قبل مراسم ویژه جشن حماسه صعود با مراسم‌های مختلف از جمله برگزاری ورزش‌های باستانی و برنامه ویژه فرهنگی برگزار شد. همچنین از سرود ویژه تیم ملی که توسط آقای بیات خوانده شده بود، امروز رونمایی شد. به مناسبت دهه ولایت نیز برنامه‌هایی برگزار شد. مثلاً نقاره‌زن‌ها، صدای نقاره‌خانه بارگاه مقدس حضرت امام رضا (ع) را به صدا در آوردند و یاد حرم را در ورزشگاه آزادی زنده کردند.

وی افزود: درهای غربی و شرقی مملو از جمعیت هستند. بخش زیادی از هواداران هم توانستند وارد ورزشگاه شوند. در حال حاضر همه آغاز بازی ایران – سوریه هستند. برخی از هواداران سوریه نیز در ورزشگاه حضور دارند. در پایان بازی نیز مراسم ویژه نور افشانی را به عنوان جشن رسمی و حماسه صعود که با یک رکود ویژه اتفاق افتاد، برگزار می‌شود. جا دارد از همه کسانی که از تیم ملی حمایت کردند، تشکر کنم، وزارت ورزش‌وجوانان، کادر فنی، بازیکنان و همه مردم و هواداران زحمات زیادی کشیدند.

دبیرکل فدراسیون فوتبال با بیان اینکه پس از پایان بازی، پاداش بازیکنان هم پرداخت خواهد شد، یادآور شد: با تلا‌ش‌هایی که آقای تاج و وزرات ورزش انجام دادند، بخشی از پاداش بچه‌ها که متعلق به پیروزی‌شان در دو سه بازی قبلی بود، طبق مقررات موجود پرداخت خواهد شد.

ساکت در مورد دیدارهای دوستانه تیم ملی پیش از آغاز جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، گفت: طبیعی است که همه برنامه‌ها براساس نظر کی‌روش جلو می‌رود. فعلاً برگزاری بازی روسیه قطعی است.

وی در پاسخ به این سوال که برگزاری بازی مقابل کنگو به کجا رسید، تصریح کرد: به هر حال یکسری مقدمات اجرایی دارد که پس از تأیید کی‌روش و مراحل اجرایی انجام می‌شود./م

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين