امروز : یکشنبه, ۲۵ مهر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/09/06 - 14:16 ذخیره فایل ارسال به دوستان

حذف گروه احسان کرمی در رقابت نفس‌گیر مسابقه ادابازی

شب گذشته برنامه خندوانه با رقابت میان دو گروه دیگر مسابقه ادابازی به روی آنتن رفت.

به گزارش بابل نوین،  شب گذشته برنامه خندوانه میزبان دو گروه احسان کرمی و آرین کرمی (برادران تاچی بانا) محمد معتضدی، بهزاد قدیانلو (صدا سیما) بود.

در ابتدای برنامه خندوانه رامبد جوان درباره قوانین مسابقه ادابازی توضیح داد.

برای آغاز مسابقه، دو گروه به مدت سه دقیقه زمان داشتند تا برای هم کری بخوانند. در این بخش کری‌خوانی سه دقیقه طول کشید و در کمال تعجب بیشتر تماشاگران حاضر در استودیو به گروه محمد معتضدی، بهزاد قدیانلو (صدا سیما) رای دادند و آنها اولین امتیاز این مسابقه را کسب کردند.

در مرحله اول، گروه احسان کرمی و آرین کرمی (برادران تاچی بانا) ۳۳ امتیاز و گروه محمد معتضدی، بهزاد قدیانلو (صدا سیما) ۳۱ امتیاز کسب کردند.

این دو گروه با هیجان خاصی اجرا می‌کردند و توانستند بیشترین امتیازها را کسب کنند.

 امتیاز دو گروه به هم بسیار نزدیک بود و این موضوع هیجان مسابقه را بیشتر کرد.

در مرحله دوم ادابازی هر یک از گروه‌ها برای گروه مقابل کلماتی را طراحی کرده بودند، در این مرحله فقط گروه محمد معتضدی، بهزاد قدیانلو (صدا سیما) توانستند دو کلمات را حدس بزنند و به دلیل زمان باقی مانده تنها ۴ امتیاز دریافت کردند. البته در مرحله دوم ادابازی هر دو گروه می‌توانند از امتیازهای مرحله قبل خود استفاده کنند.

در مرحله پایانی کلماتی در گوی قرار داده بودند و گروه‌ها می‌توانستند با امتیازهایی که از مرحله قبل آورده بودند، زمان دریافت کنند و کلمات را حدس بزنند. دو گروه رقابت نفس‌گیر و نزدیکی با هم داشتند. در این مرحله گروه احسان کرمی و آرین کرمی (برادران تاچی بانا) ۵۱ امتیاز و گروه محمد معتضدی، بهزاد قدیانلو (صدا سیما) ۵۷ امتیاز کسب کردند.

در نهایت گروه محمد معتضدی، بهزاد قدیانلو (صدا سیما) با ۵۷ امتیاز به مرحله بعدی صعود کردند.
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين