امروز : یکشنبه, ۲۵ مهر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/09/07 - 18:42 ذخیره فایل ارسال به دوستان

آغاز فعالیت‌های ایران در نمایشگاه کتاب مسکو

به گزارش بابل نوین، فعالیت‌های غرفه ایران همزمان با افتتاح سی‌امین نمایشگاه بین‌ المللی کتاب مسکو آغاز شد.

به نقل از روابط عمومی موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران، سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب مسکو روز گذشته ۱۵ شهریورماه در محل پارک ودن خواه افتتاح شد.

موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران به نمایندگی از صنعت نشر ایران در غرفه‌ای به مساحت ۲۴ مترمربع در این دوره از نمایشگاه حضور پیدا کرده است.

به مناسبت سی سالگی برگزای نمایشگاه کتاب مسکو، محور برنامه‌های نمایشگاه یادشده هم بر این اساس تنظیم شده است.

در غرفه ایران بیش از ۲۵۰ عنوان کتاب در زمینه‌های ایران‌شناسی، هنر، ادبیات، کودک و نوجوان، دین و دفاع مقدس به نمایش گذاشته شده است.

معرفی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، معرفی طرح‌های حمایتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از انتشار کتاب ایرانی، دعوت از ناشران بین‌المللی و مذاکره برای حضور در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، برگزاری روز ایران از جمله برنامه‌های در نظر گرفته شده برای حضور در این دوره از نمایشگاه است.

در اولین روز فعالیت غرفه ایران هیات رسانه ای روسیه در غرفه ایران حضور یافت. هچنین خبرها حاکی از آن است که از ایران هم یک هیئت رسانه‌ای شامل آقایان عبدالرسول وصال (مدیرمسول روزنامه شهروند)، بهروز بهزادی (سردبیر روزنامه اعتماد)، حسین عبداللهی (مدیرمسئول روزنامه آرمان امروز) و حسن محمدی (روزنامه‌نگار) به نمایشگاه کتاب مسکو اعزام شده‌اند و از رسانه‌های روسی بازدید کرده‌اند.

سی‌امین دوره نمایشگاه کتاب مسکو تا ۱۹ شهریورماه دایر است.

منبع:مهر

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين