امروز : یکشنبه, ۲۵ مهر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/09/07 - 19:49 ذخیره فایل ارسال به دوستان

گسترش فولاد ۰ – ۳ پرسپولیس / طارمی آمد ، سرخپوشان صدرنشین شدند

دیدار تیم‌های گسترش فولاد تبریز و پرسپولیس با برتری پرگل سرخپوشان همراه شد.

به گزارش بابل نوین، در تنها دیدار باقیمانده از هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر تیم‌های گسترش فولاد و پرسپولیس از ساعت ۱۷:۱۵ امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز به مصاف هم رفتند که  این دیدار با نتیجه  ۳ بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رسید. گل‌های پرسپولیس در این مسابقه را علی علیپور (دقیقه ۷۱)، فرشاد احمدزاده (دقیقه ۷۳) و مهدی طارمی (دقیقه ۷۶) به ثمر رساندند.

برای تیم گسترش فولاد در این مسابقه؛ فرناندو دخسوس، دراگان ژارکوویچ، احمدرضا زنده‌روح، یوسف سیدی، رضا خالقی‌فر، آندرانیک تیموریان، حسین ابرقویی (۷۵ سامان نریمان‌جهان)، میلاد فخرالدینی، سیدمحسن حسینی، امید جهانبخش (۴۷ ادسون هنریکه) و محمد خرم‌الحسینی (۴۶ علیرضا ارجمندیان) در میدان حاضر شدند.

پرسپولیس هم با ترکیب علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل‌زاده، حسین ماهینی، شایان مصلح، کمال کامیابی‌نیا، محسن ربیع‌خواه، صادق محرمی (۴۶ محسن مسلمان)، وحید امیری، فرشاد احمد‌زاده، گادوین منشا (۶۴ مهدی طارمی)  و علی علیپور بازی کرد

 

دقایق حساس

 

دقیقه ۵: در این چند دقیقه ابتدایی مسابقه پرسپولیسی ها کرنر های پرتعدادی به دست آوردند اما از آنها استفاده خاصی نبردند.

دقیقه ۲۷: پاس رو به عقب منشا به کامیابی نیا رسید و ضربه کمال با برخورد به بازیکنان گسترش به کرنر رفت.

دقیقه ۲۸ : ضربه کرنر توسط احمدزاده روی دروازه ارسال شد و منشا در فرصتی خوب توپ را به بیرون زد.

دقیقه ۳۱ :  سانتر روی دروازه گسترش فولاد را شجاع خلیل زاده که تا داخل محوطه جریمه گسترش جلو آمده بود به سمت دروازه فرستاد که با تیرک برخورد کرد و با خوش شانسی خسوس به گل تبدیل نشد.

دقیقه ۳۶: حرکت انفرادی جهانبخش با شوت این بازیکن همراه شد اما علیرضا بیرانوند این توپ را به راحتی مال خود کرد.

دقیقه ۴۵ : نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

دقیقه ۵۶: توپ بعد از چند رفت و برگشت به گادوین منشا رسید و ضربه سر این بازیکن با فاصله کم به بیرون رفت.

دقیقه  ۷۱( گل اول پرسپولیس – علی علیپور ) : روی حرکت سریع و پا به توپ طارمی این بازیکن با خسوس تک به تک شد که با یک پاس به علیپور این بازیکن را مقابل دروازه خالی قرار داد و گل اول سرخپوشان مقابل گسترش فولاد به ثمر رسید.

دقیقه ۷۳( گل دوم پرسپولیس – احمدزاده ) : روی اشتباه مدافعان گسترش فولاد فرشاد احمدزاده داخل محوطه جریمه صاحب توپ شد و در این فرصت تک به تک با یک بغل پا گل دوم را به ثمر رساند.

دقیقه ۷۶ (گل سوم پرسپولیس مهدی طارمی ) :مهدی طارمی با حرکتی انفرادی دروازه تیم گسترش فولاد را برای سومین باز کرد.

دقیقه ۸۴ : ضربه ایستگاهی گسترش فولاد با ضربه ناامید کننده خالقی فر همراه شد و این توپ از کنار دروازه پرسپولیس به بیرون رفت./م

منبع: نود

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين