امروز : پنج شنبه, ۶ آبان , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/09/07 - 19:51 ذخیره فایل ارسال به دوستان

درخشان: به جان بچه‌ام نمی‌دانم چه کسی منوچهری را جذب کرده است!

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: از حضور منوچهری در تیم نفت بی‌خبرم؛ چراکه او در لیست ما نبود و نمی‌دانم چطور جذب تیم شده است.

به گزارش بابل نوین، حمید درخشان در خصوص جذب امین منوچهری به این تیم که قراردادش را به مدت دو سال با نفت امضا کرده گفت:‌ من از این موضوع بی‌خبرم و تازه متوجه شده‌ام که این بازیکن با ما قرارداد بسته است. به جان بچه‌ام نمی‌دانم منوچهری با نظر چه کسی به تیم نفت جذب شده است!

وی ادامه داد: از حضور این بازیکن در تیم هیچ خبری ندارم و روز گذشته شنیدم که شاید با او قرارداد ببندند اما این موضوع را جدی نگرفتم ولی امروز متوجه شدم که او قرارداد بسته است. جالب اینجاست که نه تنها این بازیکن در لیست من نبوده، بلکه ما در لیست‌مان جای خالی هم نداریم و من نمی‌دانم چطور این بازیکن به نفت پیوسته است.

سرمربی تیم نفت درباره اینکه وضعیت خودش با این باشگاه چه خواهد شد، تصریح کرد: کسی خبر ندارد که تکلیف ما چه می‌شود، ما هم منتظر هستیم تا با ما تماس گرفته شود. به همین دلیل ما هم بلاتکلیف هستیم هرچند که ابتدا قرار بود تکلیف مالکیت باشگاه مشخص شود و بعد تکلیف کادر فنی هم مشخص گردد، اما تا این لحظه هیچ اتفاق جدیدی نیفتاده است./م

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين