امروز : چهارشنبه, ۷ مهر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/09/08 - 12:02 ذخیره فایل ارسال به دوستان
شمس:

پذیرش ۷۰ هزار دانشجو در دانشگاه فنی و حرفه‌ای در سال تحصیلی جدید

به گزارش بابل نوین، ناصر شمس رئیس دانشگاه فنی‌ و حرفه‌ای  گفت: ما باید بتوانیم در دانشکده‌هایمان، فضایی ایجاد کنیم که در آینده بتوانیم از کشورهای همسایه، دانشجوی فنی و حرفه‌ای پذیرش داشته باشیم.

وی ادامه داد: بیش از ۲ هزار عنوان شغلی در کشور وجود دارد؛ در حالی که این آمار در جهان به ۱۵ هزار عنوان می‌رسد.

سرپرست دانشگاه فنی‌ و حرفه‌ای توجه به بحث اشتغال را از دیگر برنامه‌های مهم این دانشگاه عنوان کرد و افزود: با توجه به نام‌گذاری سال جاری با عنوان اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال دانشگاه فنی‌ و حرفه‌ای می‌تواند با یک برنامه‌ریزی خوب و جامع جهت تحقق شعار سال بسیار کمک‌کننده باشد.

شمس افزود: دانشگاه فنی و حرفه ای با توجه به نگرش مسئولان، تقویت آموزش و جذب دانشجو برای ورود به بازار کار را یکی از اولویت های اصلی و مهم در این دانشگاه قرار داده است.

ضرورت توسعه رشته های فنی و حرفه ای در دانشگاه های کشور

وی بیان کرد: این نشان دهنده این است که جهت گیری دانشگاه فنی و حرفه ای به سمت توسعه رشته های فنی است و این خود می تواند در کشور موثر باشد.

سرپرست دانشگاه فنی حرفه ای تصریح کرد: امسال هم با پیش بینی های انجام شده قرار است بالغ بر ۶۰ الی ۷۰ هزار نفر در سراسر کشور پذیرش دانشجو داشته باشیم.

شمس یادآورشد: امیدواریم با برنامه ریزی و جمع بندی های انجام شده پذیرش دانشجو در سال تحصیلی ۹۶ نسبت به سال های گذشته بهتر باشد.

منبع:باشگاه خبرنگاران

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين