امروز : یکشنبه, ۲۵ مهر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/09/09 - 22:52 ذخیره فایل ارسال به دوستان

پرداخت وام ۳ میلیون تومانی به بازنشستگان

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: وام ۳میلیونی ضروری به بازنشستگان در 12 مرحله داده می‌شود که هم اکنون در مراحل پایانی آن قرار داریم.

به گزارش بابل نوین، عباس رشیدی مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری در مورد اعطای وام ۳ میلیون تومانی بازنشستگان اظهار داشت: سال گذشته ۲۵۰ هزار نفر از وام ۳ میلیونی استفاده کردند که ۱۳۵۰ میلیون تومان وام پرداخت شده است.

وی افزود: ۴۱۰ هزار نفر سال گذشته برای دریافت وام ۳ میلیونی ثبت‌نام کرده‌اند که برای اعطای این وام‌ها نیازی به ضامن نیست و فقط از طریق ثبت‌نام در سامانه پرداخت می‌شود.

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: برای پرداخت این وام‌ها ۱۲ مرحله وجود دارد که ۹ مرحله آن پرداخت شده و ۳ مرحله باقی مانده که در ماه‌های آتی پرداخت می‌شود.

رشیدی افزود: علت مرحله‌ای شدن این وام های ضروری مشکل نقدینگی بانک‌ها بوده که در هر مرحله به ۲۰ هزار نفر وام داده می‌شود که تاکنون ۱۸۰ هزار نفر وام خود را دریافت کرده‌اند.

وی گفت: اسفندماه سال گذشته مرحله ششم وام ضروری ۳ میلیون تومانی بازنشستگان کشوری به حساب ۲۰ هزار بازنشسته کشوری متقاضی، واریز شد.

رشیدی با اشاره به تخصیص اعتبار ۷۵۰ میلیارد تومانی برای وام ضروری بازنشستگان کشوری، یادآور شد: در سال گذشته ۴۱۰ هزار بازنشسته کشوری در طرح پرداخت وام ضروری ۳ میلیون تومانی صندوق بازنشستگی کشوری ثبت نام کردند./ص

افکارنیوز

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين