امروز : یکشنبه, ۲۵ مهر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/09/10 - 13:34 ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام تبریک معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی به جلیلوند، محمدزاده و نمازی

معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی کسب جایزه معتبر بهترین کارگردانی و بازیگری بخش افق‌های جشنواره بین المللی فیلم ونیز را به وحید جلیلوند و نوید محمد زاده و همچنین جایزه بهترین فیلمنامه جشنواره فیلم مونترال را به حسین نمازی را تبریک گفت.

به گزارش بابل نوین، متن پیام تبریک ابراهیم داروغه زاده معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی به این شرح است:

بنام خداوند خالق زیبایی‌ها

هنرمندان فرهیخته و گرامی
جناب آقایان وحید جلیلوند، نوید محمدزاده و حسین‌نمازی

دریافت جایزه معتبر بهترین کارگردانی و بازیگری بخش افق‌های جشنواره بین المللی فیلم ونیز و جایزه بهترین فیلمنامه جشنواره فیلم مونترال گوارای وجودتان باد.

این روز‌ها سینمای ایران در بحبوبه خشونت‌های ناعادلانه و ظالمانه علیه بشریت و در میان انواع هجمه‌های غیرفرهنگی به شخصیت والای انسانی در اقصی نقاط دنیا، بهترین رسانه برای یادآوری و انتقال مفاهیم اخلاقی به جهانیان است.

تلاش و موفقیت فعالان عرصه فرهنگ و هنر ایران زمین، فارغ از شادی آفرینی برای علاقمندان به هنر هفتم، بیشتر ازین منظر ستودنیست که در قالب تصویر و با درخشش‌های متعدد در محافل جهانی، دِین خود را در بسط اندیشه‌های والا و ماندگار به جامعه انسانی ادا می‌کند.
با ابراز شادمانی و تبریک به مناسبت کسب این جایگاه شایسته، برای همه سینماگران کشورم آرزوی توفیق بیشتر در مسیر تحقق سینمای اندیشه ورز و متعالی دارم.

دکتر ابراهیم داروغه زاده
معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی

خبرگزاری دانشجو

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين