امروز : سه شنبه, ۶ مهر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/09/10 - 13:46 ذخیره فایل ارسال به دوستان

بررسی فرهنگ آپارتمان نشینی در «نگی که نگفتی»

برنامه تلویزیونی «نگی که نگفتی» این هفته با موضوع فرهنگ آپارتمان نشینی به روی آنتن می رود.

به گزارش بابل نوین، یکی از چالش های مرسوم این روزها در زندگی شهر نشینی به خصوص در کلان شهر ها فرهنگ آپارتمان نشینی است.برنامه نگی که نگفتی به تهیه کننده گی و کارگردانی مجتبی احمدی که با اجرای ژیلا صادقی شنبه تا سه شنبه حوالی ساعت٢١ روی آنتن شبکه دو می رود این هفته از فرهنگ آپارتمان نشینی و چالش هایی که خانواده های مختلف با آن دست به گریبان هستند صحبت میکند.

مجتبی احمدی تهیه کننده این برنامه مفرح تلویزیونی در این باره میگوید: از هفته ابتدایی برنامه مرضوعات ما بر اساس تحقیقات اتاق فکر شکل میگرفت و در اختیار نویسندگان برنامه قرار میگرفت اما کم کم مخاطب با ما همراه شد و در سوژه های برنامه نیز ورود کرد طوریکه هر هفته سیلی از پیامک ها و درخواست ها داریم که موضوعاتی رو به ما پیشنهاد میدهند.

احمدی ادامه می دهد: نکته جالب اینکه مخاطب ما امروز با ساختار و لحن برنامه به خوبی آشناست و دقیقا بر همان اساس از ما شوخی با مسائل مختلف را طلب میکند. بعضا دیده شده گاهی که ما با توجه به مختصات و ژانر موضوع مان اگر فضای جدیدی را ترسیم کنیم فورا واکنش نشان میدهند و خواستار ارائه دلیل از ما هستند.این نشان از فاصله نزدیک مخاطب با برنامه است که بایستی آن را به فال نیک بگیریم.

 تهیه کننده برنامه بچه های مردم در خصوص موضوع هفته جدید برنامه “ نگی که نگفتی ” میگوید: این هفته به سراغ فرهنگ آپارتمان نشینی رفتیم و قرار است این موضوع جدی را که اتفاقا گاهی کارش به نا کجا آباد می کشد با لحن طنز و جدی بررسی کنیم. از رفتار ، اخلاق، برخورد ، ادبیات و… گرفته تا پرداخت به موقع شارژ، استفاده از پارکینگ و آلودگی های صوتی و سرقت اینترنت موضوعات ما در هفته پیش رو است.

احمدی در پایان گفت به دنبال ایجاد اشتراک فرهنگی در میان همشهریان و همسایگان در ساختمان ها هستیم چرا که متاسفانه معضل از جایی شروع می شود که قرار است چند خانواده با چند فرهنگ متفاوت در کنار هم روزگار سپری کنند، افرادی که ادبیات خودشان را دارند، تعریف خودشان را از زندگی آپارتمان نشینی دارند و قطعا سخت با شرایط کنار می آیند.

برنامه نگی که نگفتی به تهیه کنندگی و کارگردانی مجتبی احمدی این هفته از یکشنبه تا سه شنبه( با توجه به تعطیلی روز عید غدیر) حوالی ساعت ٢١ روی آنتن شبکه ٢ میرود./ص
سینماخبر
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين