امروز : یکشنبه, ۲۵ مهر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/09/10 - 14:58 ذخیره فایل ارسال به دوستان
صالح آبادی:

“دویچه بانک” آلمان حواله مشتریان ایرانی را می‌پذیرد/روابط کارگزاری با بانک های بزرگ جهان برقرار است

به گزارش بابل نوین، علی صالح‌آبادی مدیر عامل بانک توسعه صادرات در باره اینکه بانک‌های بزرگ دنیا محدودیت‌های خود را علیه ایران برنداشته‌اند و دویچه بانک آلمان حواله مشتریان ایرانی را نمی‌پذیرد، امروز در گفتگوی زنده با رادیو پیام در این باره اظهار کرد: هم اکنون رابطه کارگزاری بانک توسعه صادرات ایران با ۱۲۴ بانک خارجی برقرار شده است.

وی افزود: خوشبختانه امروزه بانک‌های مختلف ایرانی به طور قابل ملاحظه‌ای با بانک‌های مختلف بین‌المللی رابطه بانکی برقرار کرده‌اند.

مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران بیان کرد: هر چند در ابتدای فعالیت‌های بعد از برجام بیشتر ارتباطات بانک‌های ایرانی با بانک‌های کوچک و متوسط جهان مطرح بود، اما به مرور زمان بانک‌های بزرگ هم رابطه بانکی خود را با بانک‌های ایرانی فراهم کردند.

وی ادامه داد: به طور مثال بانک KVC بلژیک یکی از بانک‌های بزرگ اروپایی است که در حال حاضر با بانک‌های ایرانی رابطه کارگزاری دارد همچنین اُور بانک اتریش یکی دیگر از بانک‌های بزرگ اروپایی ، رابطه بانکی خود را بانک‌های کشور ما فراهم کرده است.

مدیر عامل بانک توسعه صادرات ایران یادآور شد: بانک‌های ایتالیایی و سایر بانک‌های اروپایی هم در حال تعاملات بانکی با ایران هستند، حتی دویچه بانک آلمان نیز حواله مربوط به مشتریان ایرانی را می‌پذیرد، در حالیکه در ابتدای اجرای برجام فضا اینگونه نبود.

منبع:باشگاه خبرنگاران

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين