امروز : یکشنبه, ۲۵ مهر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/09/11 - 18:31 ذخیره فایل ارسال به دوستان

مهاجری: جوان‌گرایی داوران به چه قیمتی انجام می‌شود؟

سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد مدعی تیمش در چهار دیدار اخیر خود در لیگ برتر و جام حذفی از اشتباهات داوری لطمه خورده است.

به گزارش بابل نوین، رضا مهاجری درباره باخت پدیده برابر تراکتورسازی در جام حذفی گفت: ما بازی خوبی انجام دادیم و حریف را کنترل کردیم. حتی بعد از اینکه گل اول را زدیم می‌توانستیم به گل برسیم و در لحظات مختلف بازی فرصت داشتیم که بیشتر گل بزنیم. متأسفانه چند عامل باعث شد تا نتیجه نگیریم که یکی از آنها مصدومیت فریبرز گرامی در دقیقه ۱۵ بود و ما حسینی را هم نداشتیم که او را به زمین بفرستیم. طبیعتاً با حضور فرزاد حاتمی شرایط برای تراکتورسازی روی توپ‌های هوایی بهتر بود و این به ضرر ما تمام شد.

وی ادامه داد: من معمولاً تمایل ندارم در مورد داوری حرف بزنم، ولی در این مسابقه اشتباهات داور نقش مهمی در شکست ما داشت. گل دوم تراکتورسازی که کاملاً آفساید بود و محمد ایران‌پوریان در موقعیت آفساید قرار داشت که متأسفانه این گل توسط تیم داوری پذیرفته شد. یک خطای پنالتی هم در دقیقه ۴۰ روی محمدرضا خلعتبری انجام شد که آن را هم نگرفتند.

سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد همچنین تأکید کرد: ما در بازی با پیکان، نفت آبادان و استقلال خوزستان هم از داوری ضربه خوردیم. بازیکنان ما معمولاً اعتراض نمی‌کنند، ولی این دلیل نمی‌شود که کمیته داوران از اشتباهات داوران به راحتی عبور کند. الان اگر بخواهند داور را محروم کند چه دردی از تیم ما دعوا می شود؟ واقعاً جوان‌گرایی داوران به چه قیمتی انجام می‌شود؟ اینکه بالاخره یک داور در نتیجه تأثیر مستقیم بگذارد و تیمی از جام حذفی کنار برود، به سادگی قابل بخشش نیست.

مهاجری در پاسخ به این پرسش که آینده پدیده را چطور می‌بیند، اظهار داشت: ما تیم خوبی داشته و از لحاظ فنی پتانسیل بالایی داریم. فقط باید تمرکزمان را بیشتر کنیم تا غافلگیر نشویم. این هفته هم در لیگ برتر باید با سایپا بازی کنیم و تلاش می‌کنیم تا نتیجه بگیریم. آنها هم در جام حذفی شکست خوردند و انگیزه دارند. این بازی حساس است، ولی امیدوارم ما در نهایت برنده از زمین خارج شویم./م

منبع: نود

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين