امروز : پنج شنبه, ۶ آبان , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/09/12 - 11:00 ذخیره فایل ارسال به دوستان

ضرورت حمایت و پشتیبانی بیشتر از پلیس

به گزارش بابل نوین، فرمانده ناجا در دیدار با وزیر کشور گفت: نیروی انتظامی با روحیه جهادی آماده اجرایی کردن منویات مقام معظم رهبری و فرمانده معظم کل قوا در انجام مأموریت ها از جمله برقراری نظم و امنیت در جامعه می باشد.

سردار حسین اشتری عصر روز گذشته به همراه جمعی از مسئولان با “عبدالرضا رحمانی فضلی” جانشین فرمانده معظم کل قوا در امور انتظامی و وزیر کشور دیدار و پیرامون موضوع های مختلف مرتبط با پلیس گفت و گو و تبادل نظر کردند.

در این جلسه، رئیس پلیس کشور اظهار داشت: نیروی انتظامی با برخورداری از روحیه ای بالا و جهادی آماده اجرایی کردن منویات مقام معظم رهبری و فرمانده معظم کل قوا در انجام مأموریت ها به ویژه برقراری نظم و امنیت در جامعه می باشد.

وی افزود: پلیس، همواره جان برکف در تمامی عرصه ها حاضر شده و از تمام توان خود در انجام مأموریت ها استفاده کرده است و همچنان در این راه با گامی هایی استوار پیش خواهد رفت.

سردار اشتری با اشاره به ضرورت حمایت و پشتیبانی از نیروی انتظامی تصریح کرد: مساعدت، حمایت و کمک هایی که از سوی سازمان ها و نهادهای مختلف می شود به ویژه از سوی وزارت کشور باعث خواهد شد انگیزه و توان پلیس افزونتر شود و نقاط قوت نیروی انتظامی روزبروز افزایش یابد.

براساس گزارش سایت پلیس، رحمانی فضلی نیز در این دیدار با اشاره به برگزاری انتخاباتی امن در سراسر کشور که حاکی از کارنامه قابل قبول نیروی انتظامی در مأموریت های محوله است، گفت: ناجا در انجام مأموریت های خود به ویژه انتخابات توانست آبروی خود را افزون کرده و اعتماد مسئولان و مردم را بیش از پیش به خود جلب کند.

وی از اهتمام ناجا در ارتقاء امنیت و همچنین اقدامات پیشگیرانه پلیس و مقابله و مبارزه با جرایم تقدیر کرد.

منبع:ایسنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين