امروز : شنبه, ۳ مهر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/09/12 - 12:00 ذخیره فایل ارسال به دوستان
رئیس جهاد دانشگاهی مازندران خبر داد

برگزاری «مناظره دانشجویی» در دانشگاه مازندران

رئیس جهاد دانشگاهی مازندران از برگزاری مسابقه مناظره دانشجویی هفته اول مهرماه در پردیس دانشگاه مازندران خبر داد.

به گزارش بابل نوین، سیدمحمد حسینی با اشاره به اهمیت ایجاد شور و نشاط در سطح دانشگاه‌ها، اظهار کرد: مناظره دانشجویی از جمله راه‌کارهایی است که می‌تواند به ایجاد نشاط، آزاداندیشی و ترویج فرهنگ نقد و انتقاد در دانشگاه کمک کند.

وی تصریح کرد: همزمان با برگزاری ششمین دوره مناظره دانشجویی سراسر کشور، دانشگاه مازندران با همکاری جهاد دانشگاهی استان، مناظره دانشجویی دانشگاه مازندران را هفته اول مهر ۹۶ در پردیس این دانشگاه برگزار می‌‌کند.

رئیس جهاد دانشگاهی مازندران خاطرنشان کرد: برگزاری چند دوره آمورش مناظره با به کارگیری از اساتید برجسته از برنامه‌های پیش از برگزاری مناظره است.

حسینی افزود: این مناظره برای گروه‌های دانشجویی و با هدف فراگیری شیوه درست مناظره، نقد و انتقاد صحیح و افزایش آستانه تحمل دانشجویان که مدیران آینده هستند انجام می‌شود.

وی اظهار کرد: در حال حاضر هشت گروه‌ سه نفره دانشجویی برای برگزاری مناظره انتخاب شدند و موضوعات مناظره نیز برابر پیشنهادات و انتخاب گروه‌ها مشخص می‌شوند.

رئیس جهاد دانشگاهی مازندران خاطرنشان کرد: در این مناظره همکاران فرهنگی جهاد دانشگاهی در اجرای برنامه برابر تعهدات همکاری دارند./ص

ایسنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين