امروز : شنبه, ۲۷ شهریور , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/09/12 - 18:32 ذخیره فایل ارسال به دوستان

خواهان تعامل با سایر قوا با حفظ شان وزارت کشور هستم/رسالت اصلی ما جلب رضایت مردم است

به گزارش بابل نوین، اسماعیل جبارزاده ظهر امروز در جلسه تکریم و معارفه معاونان سابق و جدید سیاسی وزارت کشور با تشکر از رحمانی فضلی بخاطر حُسن اعتماد در سپردن تصدی حوزه سیاسی وزارت کشور به وی گفت: بنده خواهان تعامل با سایر قوا به ویژه نمایندگان ملت در مجلس شورای اسلامی و سایر مراکز تصمیم گیر و تصمیم ساز با حفظ شان و استقلال وزارت کشور هستم و رعایت اخلاق و سلسله مراتب اداری و تشکیلاتی در انجام ماموریت‌های محوله را سرلوحه امور قرار خواهم داد.

معاون سیاسی وزیر کشور گفت: شایسته است تمام تلاش خود را برای خدمت به مردم و جلب رضایت آنها به‌کار گیریم تا بتوانیم مردم را نسبت به نظام امیدوار و خوشبینی آنان را ارتقاء دهیم نگهداریم.

وی تاکید کرد: وزارت کشور دستگاهی است که اگر درست فعالیت کند در همه بخش‌ها می‌تواند بسیار اثرگذار باشد و یک استاندار قوی و فعال موجب ارتقاء شاخص‌های پیشرفت در استان خواهد بود.

در این نشست علی اصغر احمدی معاون سیاسی سابق وزیر کشور با آرزوی توفیق برای معاون جدید سیاسی گفت: آقای جبارزاده دارای سوابق انقلابی درسال‌های دفاع مقدس و از شخصیت‌های علمی و دانشگاهی است و باید ایشان را در انجام مسئولیت جدید یاری کرد.

وی با تاکید بر اینکه وزارت کشور عمود خیمه سیاست داخلی و امنیت کشور است افزود: یکی افتخارات زرین وزارت کشور در دولت یازدهم برگزاری چند انتخابات بسیار مهم بود و با هدایت مقام معظم رهبری، مشارکت جدی مردم و رعایت مر قانون برگ زرین دیگری بر کارنامه پر افتخار وزارت کشور افزوده شد.

وی با اشاره به لزوم تعامل با سایر قوا با حفظ استقلال وزارت کشور گفت: تقویت اداره کل سیاسی، پیگیری انتخابات الکترونیک و تلاش برای پیگیری تصویب قانون جامع انتخابات از اهم اموری است که می‌تواند به موفقیت‌های بعدی حوزه سیاسی کمک کند.

معاون سیاسی سابق وزارت کشور گفت: در انتخابات گذشته حتی یک رای در هیچ شعبه‌ای باطل نشد و همکارانم در ستاد انتخابات کشور بدون کوچکترین جانبداری، مسوولیت‌های قانونی خودرا دنبال کردند و انتخابات با سلامت، امنیت، مشارکت و رعایت مر قانون و حق الناس برگزار شد.

وی در پایان بار دیگر برای جبارزاده در سمت معاون سیاسی وزیر کشور آرزوی توفیق کرد.

منبع:باشگاه خبرنگاران

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين