امروز : یکشنبه, ۲۵ مهر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/09/13 - 20:27 ذخیره فایل ارسال به دوستان

آغاز بلیت فروشی جام جهانی از فردا

بلیت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، از روز پنج شنبه به فروش گذاشته می شود.

به گزارش بابل نوین، فیفا اعلام کرده از روز پنج شنبه بلیت فروشی جام جهانی ۲۰۱۸ به طور رسمی آغاز می شود و هواداران علاقه مند می توانند در فاز اول بلیت فروشی، اقدام به خرید بلیت برای جام جهانی کنند. بلیت فروشی از طریق وبسایت فیفا انجام می گیرد.

مرحله اول بلیت فروشی از روز ۱۴ سپتامبر آغاز و روز ۱۲ اکتبر به پایان می رسد. موفقیت یا ناکامی در فرآیند درخواست برای خرید بلیت، تا روز ۱۶ نوامبر به اطلاع متقاضیان می رسد. متقاضیان در حال حاضر می توانند فقط به صورت رندوم بلیت ها را خریداری کنند. پس از انجام قرعه کشی و مشخص شدن گروه بندی تیم ها و محل برگزاری مسابقات، شرایط مشخص خواهد شد ولی تا آن زمان، بلیت فروشی به صورت رندوم ادامه دارد.

فاز دوم بلیت فروشی به دو بخش تقسیم می شود. فاز اول بین روزهای ۵ دسامبر ۲۰۱۷ تا ۳۱ ژانویه ۲۰۱۸ است. قرعه کشی جام جهانی روز اول دسامبر انجام می شود. در ادامه نیز بین ماه های آپریل تا روز فینال جام جهانی، ادامه فاز دوم بلیت فروشی انجام می شود.

قیمت بلیت ها از ۱۰۵ دلار (برای ارزان ترین صندلی در بازی های دور گروهی) تا ۱۱۰۰ دلار برای بهترین صندلی دیدار فینال، تخمین زده می شود. قیمت بلیت برای صندلی های معمول ورزشگاه برای دور گروهی، حدود ۱۰۰ دلار است، در دور یک چهارم نهایی، این قیمت به ۱۷۵ دلار می رسد و برای بازی فینال، به ۴۵۵ دلار می رسد. صندلی های بخش درجه یک هم قیمتی بین ۵۵۰ دلار تا ۱۱۰۰ دلار دارند./م

منبع: نود

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين