امروز : یکشنبه, ۲۵ مهر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/09/14 - 10:47 ذخیره فایل ارسال به دوستان

رکورد گلزنی در هفته اول لیگ قهرمانان شکست

به گزارش بابل نوین، در هفته اول مرحله گروهی فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۷ لیگ قهرمانان اروپا، در مجموع ۵۴ گل به ثمر رسید که رکورد جدیدی در تاریخ این رقابت ها محسوب می شود.

 

شب گذشته در جریان دیدار بشیکتاش و پورتو که با پیروزی ۳-۱ بشیکتاش به پایان رسید ،رایان بابل مهاجم بشیکتاش آخرین و پنجاه و چهارمین گل هفته اول را به ثمر رساند و به این ترتیب رکورد ۵۳ گل زده شده در فصل ۲۰۱۴-۲۰۱۳ را بهبود بخشید.

هفته اول فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا با انجام ۱۶ مسابقه در روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری به پایان رسید که روز سه شنبه ۲۸ گل و روز چهارشنبه نیز ۲۶ گل به ثمر رسید.

 

پیروزی پنج بر صفر پاری سن ژرمن مقابل سلتیک و برد شش بر صفر چلسی در خانه قره باغ پرگل ترین بازی های شب اول بود. در حالی چهارشنبه شب مانند روز قبل دیدارهای پر گلی وجود نداشت،گل تساوی دامیان بوهار برای ماریبور در خانه مقابل اسپارتاک مسکو تعداد گل های زده در طول دو شب را به عدد ۵۳ رساند و با رکورد هفته اول فصل ۲۰۱۴-۲۰۱۳ برابری کرد.چند لحظه بعد، گل ریان بابل برای بشیکتاش مقابل پورتو رکورد جدیدی را به ثبت رساند.

 

پرگل ترین هفته های نخست در تاریخ لیگ قهرمانان اروپا

 

فصل ۲۰۰۳/۰۴ ۴۰گل
فصل ۲۰۰۴/۰۵ ۳۱ گل
فصل ۲۰۰۵/۰۶ ۳۷گل
فصل ۲۰۰۶/۰۷ ۴۲ گل
فصل ۲۰۰۷/۰۸ ۳۶ گل
فصل ۲۰۰۸/۰۹ ۳۶ گل
فصل ۲۰۰۹/۱۰ ۳۷ گل
فصل ۲۰۱۰/۱۱ ۴۴ گل
فصل ۲۰۱۱/۱۲ ۳۲ گل
فصل ۲۰۱۲/۱۳ ۴۳ گل
فصل ۲۰۱۳/۱۴ ۵۳ گل
فصل ۲۰۱۴/۱۵ ۴۳ گل
فصل ۲۰۱۵/۱۶ ۴۸ گل
فصل ۲۰۱۶/۱۷ ۵۰ گل
فصل ۲۰۱۷/۱۸ ۵۴ گل

لازم به ذکر است که در فهرست ارائه شده فقط فصل هایی که تحت فرمت فعلی برگزار شده، در نظر گرفته شده است. فصل ۲۰۰۱-۲۰۰۰ زمانی که لیگ قهرمانان اروپا دو مرحله گروهی داشت، ۶۳ گل به ثمر رسید.

منبع:باشگاه خبرنگاران

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين