امروز : شنبه, ۲۷ شهریور , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/09/15 - 10:33 ذخیره فایل ارسال به دوستان

نتایج دکتری تخصصی پزشکی امروز اعلام می شود

به گزارش بابل نوین،محمدحسین پورکاظمی با  اشاره به اعلام نتایج دکتری تخصصی پزشکی۹۶ گفت: نتایج آزمون دکتری تخصصی پزشکی وزارت بهداشت امروز حداکثر تا بعدازظهر روی سایت سنجش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir قرار می گیرد.

وی افزود:در آزمون دکتری تخصصی پزشکی ۵۰ درصد نمره امتحان کتبی و ۵۰ درصد نمره مصاحبه در نتیجه اعمال شد، در آزمون امسال  ۱۰ هزار و ۵۰۰ نفر در ثبت نام کردند و از  ۱۰ هزار داوطلب آزمون دکتری تخصصی و دکتری پژوهشی (Ph.D) رشته های علوم پزشکی، ۴ هزار و ۴۰۰ نفر و دوبرابرظرفیت برای مصاحبه معرفی شده اند.

پورکاظمی ظرفیت پذیرش در دوره دکتری تخصصی و دکتری پژوهشی (Ph.D) رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی سال ۹۶ (دوره های روزانه، شهریه پرداز، دانشگاه آزاد اسلامی و بورس تحصیلی برای رشته های اخلاق پزشکی و آموزش پزشکی) را حدود یک هزار و ۷۰۰ نفر عنوان کرد وگفت: حدود یک هزار و ۵۰۰ نفر در این آزمون دکتری تخصصی پزشکی امسال پذیرفته شدند.

رئیس مرکز سنجش پزشکی یادآور شد: آزمون دکتری تخصصی  و دکتری پژوهشی رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی سال ۹۶ (دوره های روزانه، شهریه پرداز، دانشگاه آزاد اسلامی و بورس تحصیلی برای رشته های اخلاق پزشکی و آموزش پزشکی) پنجشنبه چهارم خرداد ۹۶ برگزار شد.

منبع:باشگاه خبرنگاران

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين