امروز : پنج شنبه, ۶ آبان , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/09/15 - 19:59 ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرمانده کل ارتش:

ارتش آماده مقابله به‌مثل با اقدامات و تحرکات دشمن در هر سطوحی است

فرمانده کل ارتش با بیان اینکه تهاجم همه‌جانبه علیه ایران را آمریکا پشتیبانی می‌کند، گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران آماده است تا در هر سطح و سطوحی در برابر اقدامات و تحرکات دشمن مقابله‌به‌مثل کند.

به گزارش بابل نوین، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی در یادواره شهدای مشق عشق که در بوستان شهدای آذر برگزار شد، با اشاره به مجاهدت‌های شهدای مدافع حرم اظهار داشت: شهدای مدافع حرم شهدای امنیت این مرزوبوم هستند.

فرمانده کل ارتش با اشاره به سختی‌های اداره ارتش جمهوری اسلامی ایران افزود: حقیقت این است که هدایت و حفظ نیروهای نظامی به دست صاحب اصلی آن است و بقیه ما جز وسیله‌ای نیستیم.

سرلشکر موسوی با تأکید بر الزامات دفاع همه‌جانبه عنوان کرد: زمانی که کشوری در برابر تهاجم کشور بیگانه قرار می‌گیرد از خود به دفاع می‌پردازد، اما در برابر تهاجم همه‌جانبه دشمن نیز باید دفاع همه‌جانبه کرد. در دفاع همه‌جانبه تمامی مؤلفه‌های دفاعی کشور برای مقابله با تهاجمات همه‌جانبه دشمن بسیج می‌شوند و لازم است تا همه مؤلفه‌ها به‌صورت ترکیبی در کنار یکدیگر قرار بگیرند.

وی تأکید کرد: تهاجم همه‌جانبه علیه ایران را آمریکا پشتیبانی می‌کند و وجود رخنه در این دفاع همه‌جانبه نتیجه‌ای جز شکست در بر نخواهد داشت. در بحث تجهیزات نظامی مهم‌ترین مسئله خودکفایی در ساخت و به‌کارگیری ترکیبی و ابداعی است که سبب شده ایران را به یکی از قدرت‌های ناشناخته در جهان تبدیل کند.

فرمانده کل ارتش در ادامه با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین دلایل پیروزی و موفقیت‌های جمهوری اسلامی در عرصه‌های نظامی رهبری قدرتمندانه مقام معظم رهبری است که در طول تاریخ جز ائمه اطهار (ع) مانندی نداشته، تاکید کرد: ارتش ایران آماده است تا در هر سطح و سطوحی در برابر اقدامات و تحرکات دشمن مقابله‌به‌مثل کند و امروز دشمن به این نکته رسیده که تن‌ها راه مقابله با ایران تعامل و پذیرش قدرت نظام جمهوری اسلامی در همه عرصه‌هاست.

 /ص
خبرگزاری دانشجو
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين