امروز : یکشنبه, ۲۵ مهر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/09/16 - 21:03 ذخیره فایل ارسال به دوستان

تاکتیک افتخاری برای آرام کردن فضا: نشست فوق العاده هیات مدیره استقلال لغو شد!

جلسه هيات مديره امروز باشگاه استقلال که قرار بود امروز برگزار شود، لغو شد.

به گزارش بابل نوین، این درحالی است که سید رضا افتخاری مدیرعامل استقلال شب گذشته و پس از شکست استقلال مقابل پارس جم جنوبی، خبر داد که امروز نشست فوری برای مشخص شدن وضعیت استقلال برگزار می شود اما این اتفاق نیفتاد.

از بعدازظهر امروز خبرنگاران در مقابل درب باشگاه استقلال حاضر بودند تا بلکه از نشست، خبری بگیرند اما تا این ساعت که خبر روی خروجی سایت نود می  رود، هنوز خبری از برگزاری نشست نیست.

البته مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان در ترکمنستان حضور دارد و این شاید دلیل برگزار نشدن جلسه باشد. افتخاری خواهان حضور وزیر ورزش در جلسه است و گزارش نشست هم باید به وزیر ورزش و جوانان گزارش شود. به نظر می رسد افتخاری دیشب برای کاهش تنش ناشی از باخت اعلام برگزاری جلسه کرده است اما امروز خبری از برگزاری جلسه نیست.

موج انتقادها از هیات مدیره و کادرفنی استقلال آنقدر افزایش یافته که صفحات مجازی هم امروز شاهد حضور طرفداران استقلال در صفحات اجتماعی وزیر ورزش، بازیکنان فعلی و سابق باشگاه استقلال بوده است. نظرات علیه هیات مدیره و کادر فنی کار را به جایی رسانده که حتی امروز شایعه اخراج منصوریان هم شنیده شد. ماجرا آنجا جالب می شود که خبر آمده افتخاری حتی با اعضای هیات مدیره هم برای برگزاری جلسه تماس هم نگرفته و کارمندان باشگاه هم از برگزاری جلسه ابراز بی اطلاعی می کردند.

حتی خبر آمد که جلسه مخفیانه قرار است در دفتر توفیقی با حضور اعضای هیات مدیره برگزار شود اما ظاهرا توفیقی در ایران حضور ندارد. خبر جلسه در دفاتر افتخاری، زمانی و حتی توفیقی هم منتشر شد که خبر برگزاری جلسه مخفیانه هم تکذیب شده است. در هر حال تاکتیک افتخاری  برای آرام کردن فضا این بوده که خبر برگزاری نشست را اعلام کند و حتی اگر نشست روز یکشنبه هم برگزار شود، برکناری منصوریان در فاصله سه روز تا بازی حساس مقابل  ذوب آهن، کار منطقی به نظر نمی رسد و با توجه به این شرایط به نظر نمی  رسد، منصوریان از کار برکنار شود.

همانطور که دیشب خبر دادیم بازی مقابل ذوب آهن، آخرین فرصت منصوریان برای ماندن در استقلال است. این بازی از یک نظر دیگر هم حساس است. امیر قلعه نویی سرمربی سابق استقلال، روی نیمکت ذوب آهن است. تقابل منصوریان و قلعه نویی و نتیجه بازی استقلال – ذوب آهن در ورزشگاه آزادی می تواند سرنوشت سازتر از جلسات هیات مدیره باشد!/م

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين