امروز : یکشنبه, ۲۵ مهر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/09/19 - 11:50 ذخیره فایل ارسال به دوستان

آزادسازی ۳۸ کیلومتر از سواحل دریای خزر

به گزارش بابل نوین، سیاوش رضوانی دبیر مدیریت یکپارچه‌سازی و آزادسازی سواحل و بنادر مازندران در حاشیه برگزاری جلسه آزادسازی ساحل نکا در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: حدود ۴۷۸ کیلومتر طول نوار ساحلی مازندران با احتساب تالاب‌ها، فرورفتگی‌ها و رودخانه‌ها است که تاکنون حدود ۳۸ کیلومتر آزاد شده است.

وی افزود: براساس سند مدیریت یکپارچه آزادسازی سواحل، در برنامه چهارم و پنجم سواحلی که به دلایل عمدی و یا غیرعمدی تصرف شدند باید آزاد شود و وزارت راه و ترابری مکلف به پیگیری طرح است.

سیاوش رضوانی گفت: این طرح از سال ۹۲ در هفت استان ساحلی جنوب و شمال کشور آغاز شد و آموزش‌های لازم نیز به اعضای کارگروه شهرستان‎‌ها ارائه و  پهنه‌بندی مناطق مختلف مشخص شد.

دبیر مدیریت یکپارچه‌سازی و آزادسازی سواحل و بنادر مازندران افزود: در راستای اجرای طرح یکپارچه و آزادسازی سواحل، ۲۷۵ پرونده در مازندران تشکیل شد و ۹۵  پرونده در اختیار قوه قضاییه قرار گرفت.

وی با بیان اینکه حکم قلع و قمع برای ۵۴ مورد صادر شده است، گفت: همکاری دستگاه‌ها، قوه قضاییه و دادستان‌ها در مازندران  بسیار خوب بود.

دبیر مدیریت یکپارچه سواحل دریای خزر ابراز امیدواری کرد با همکاری ادارات تا سال ۹۸ حدود ۷۰ درصد سواحل مازندران آزاد شود./ص

باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين