امروز : شنبه, ۲۷ شهریور , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/09/20 - 9:35 ذخیره فایل ارسال به دوستان

آرزوی موفقیت وزیر ورزش روسیه برای ایران در جام جهانی ۲۰۱۸

به گزارش بابل نوین، وزیر ورزش روسیه ضمن اعلام حمایت از تیم ملی فوتبال ایران قول داد تمام امکانات خوب را برای این تیم در حین برگزاری جام جهانی فراهم کند.

‌به نقل از سایت اکسپرس روسیه، تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران به عنوان اولین تیم از قاره آسیا جواز حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را به دست آورد. در حالی که گفته می‌شود ایران قرار است شهر کازان را به عنوان محل اسکان خود در طول رقابت‌های جام جهانی انتخاب کند، هنوز خبری قطعی در این باره مخابره نشده است.

ویتالی کولوبکوف، وزیر ورزش روسیه، قول هر گونه همکاری با تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران برای جام جهانی ۲۰۱۸ را داد و برای این تیم آرزوی موفقیت کرد.

او درباره این موضوع، گفت‌: در حال‌ حاضر تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران محل اسکان خود را برای جام جهانی مشخص نکرده است. من قول می‌دهم تمام شرایط و امکانات خوب را برای تیم‌ ‌ملی ایران، اعضای کادرفنی و همین طور دست اندرکاران ایرانی برای جام جهانی فراهم کنم و برای این تیم آرزوی موفقیت می‌کنم که در جام جهانی بتواند نتایج خوبی را به دست بیاورد.

جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از ۱۴ ژوئن تا ۱۵ جولای در ۱۲ ورزشگاه و یازده شهر پنهاورترین کشور جهان یعنی روسیه برگزار خواهد شد و تیم‌ ‌ملی ایران نیز یکی از ۳۲ تیم حاضر در این رقابت‌ها خواهد بود.

منبع: ایسنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين