امروز : شنبه, ۲۷ شهریور , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/09/21 - 12:54 ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرمانده سپاه بابل:

عاشورا الگوی اصلی دفاع مقدس مردم ایران اسلامی بود/ بسیجیان ستون سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هستند

فرمانده سپاه بابل: گفت: ارج نهادن به مقام والای شهدا در برنامه‌های مختلف فرهنگی با نگاه ویژه به ایام محرم و عزاداری سرور و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین(ع) در هفته دفاع مقدس مدنظر قرار دارد تا نشان دهیم به حق گفتمان و فرهنگ عاشورا الگوی اصلی دفاع مقدس برای مردم ایران اسلامی بود.

به گزارش بابل نوین، سرهنگ مرتضی رمضانی فرمانده سپاه ناحیه بابل در گفت‌و گو با خبرنگار ما به مناسبت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: هفته دفاع مقدس یادمان کسانی است که در راه خدا جان دادند و تفکر انقلابی را در مسیر حق تعالی مدنظر قرار دادند.

وی افزود: در هفته دفاع مقدس که عموم برنامه‌های محوری این هفته بر دوش سپاه پاسداران و بسیج است به دنبال پیگیری منویات مقام معظم رهبری هستیم و با برگزاری برنامه‌ها و همایش‌های مختلف اعلام آمادگی سربازان جان‌برکف ولایت را به رخ دشمنان می کشانیم.

این مقام ارشد نظامی ادامه داد: سرمایه بزرگ سپاه و بسیج مردمی بودن است و با تاکیدات رهبری بر اصل این منش همچنان با اقتدار در جهت حمایت از محرومان و مستضعفان حرکت خواهیم کرد، در همین راستا بسیاری از برنامه‌های بسیج سازندگی و اردوهای جهادی در این مسیر ساماندهی شده است تا گوشه‌ای از مشکلات مردم را حل کنیم.

فرمانده سپاه ناحیه بابل با اشاره به توانمندی‌های سپاه تصریح کرد: خوشبختانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ابعاد و حوزه‌های مختلف داری توانمندی‌های کم‌نظیر است که هیچ کسی نمی‌تواند از آن به سادگی بگذرد از این رو در سال‌های اخیر علاوه بر حفظ انسجام و اقتدار در ابعاد نظامی با داشته‌هایی که حاصل هشت سال دفاع مقدس بود در مباحث اجتماعی، فرهنگی و با تاکیدات مقام معظم رهبری در فضای اقتصاد مقاومتی ورودی موفق داشته است.

سرهنگ رمضانی با تاکید بر حضور بسیجیان در عرصه‌های جهادی با روحیه دوران دفاع مقدس گفت: بسیجیان ستون سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هستند و انقلاب بر محور سپاه پاسداران در کنار سایر نیروهای ارزشمند و خدوم نظام در گردش است پس باید از ظرفیت بزرگ بسیج در راستای تحقق منویات رهبری در حوزه‌های مختلف از جمله اقتصاد مقاومتی استفاده کرد.

وی افزود: یکی از شاخص‌هایی که دیدبان بصیر انقلاب فرماندهی معظم کل قوا به آن نگاه ویژه دارند رفع محرومیت‌زادیی در مناطق مختلف از این آب و خاک است که در این مسیر اردوهای جهادی با قوت پیگیری می‌شود و در همین جا از دانشجویان بسیجی قدردانی می‌کنم که بی‌ریا در این مسیر فعالیت می‌کنند.

فرمانده سپاه بابل در پایان برنامه‌های هفته دفاع مقدس این شهرستان را اعلام و گفت: شهرستان بابل از حیث تعداد شهدا با بیش از ۱۷۰۰ شهید و ۴۴ سردار شهید  پایتخت شهدای شمالی کشور محسوب می‌شود، از این رو ارج نهادن به مقام والای این شهدا در برنامه‌های مختلف فرهنگی با نگاه ویژه به ایام محرم و عزاداری سرور و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین(ع) در هفته دفاع مقدس مدنظر قرار دارد تا نشان دهیم به حق گفتمان و فرهنگ عاشورا الگوی اصلی دفاع مقدس برای مردم ایران اسلامی بود.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين