امروز : چهارشنبه, ۷ مهر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/09/21 - 17:23 ذخیره فایل ارسال به دوستان

کریمی: چرا ساکت درباره دستکاری قراردادها چیزی نگفت؟/ منصوریان اول راه است

سرمربی نفت تهران می گوید تیمش آماده بازی با پیکان است.

به گزارش بابل نوین، علی کریمی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پیکان، گفت‌: بابت تاخیرم در نشست خبری عذرخواهی می‌کنم و ان‌شاء‌الله دیگر تکرار نمی‌شود.

وی درباره مصاف با پیکان گفت: شرایط ما را همه می دانند. ما بعد از بازی با گسترش فولاد یک برنامه تمرینی خوب را تدارک دیدیم. خیلی زمان نداشتیم. نسبت به بازی قبل تلاش کردیم روی بدن بازیکنان کار کنیم. آن بازی هم مساوی شد. من از آن مساوی هم راضی هستم. آن شرایطی که داشتیم به شکلی بود که مساوی هم برایمان خوب بود. پیکان توانست تیم فوتبال پرسپولیس را که از همه نظر آماده است را شکست داد. با این حال این ملاک نیست چون قرار نیست تیمی که بازی را برده، نمی‌تواند برنده قطعی بازی بعدی باشد هر بازی شرایط خاص خودش را دارد ما طبیعتاً تیم های مقابل خود را آنالیز می‌کنیم ولی این به بازیکنان خودمان بر می گردد که چه عملکردی داشته باشند. در این بازی محروم مصدومی نداریم.

او درپاسخ به این سوال که وضعیت مربیان جوان در لیگ را چطور می بیند و نظرش راجع به جدایی منصوریان چیست، گفت: اوضاع زیاد خوب نیست. من و امثال من هم از این قاعده مستثنی نیستیم. وقتی تیم نتیجه نگیرد نوک پیکان به سمت مربی است. جا دارد به منصوریان خسته نباشید بگویم. او تحت فشار بود. یک شرایطی است که فقط و فقط بر عهده مدیریت باشگاه است. همه جا کانون هواداران دارند. مدیریت باشگاه خیلی بیشتر باید روی این قضیه تمرکز کند تا شاهد این قضایا نباشیم. منصوریان از من پیشکسوت تر است ولی او هنوز در اول راه است و مطمئنا او در آینده بازهم کار می کند.

وی درپاسخ به سوالی که حرف های منصوریان نسبت به ساکت چقدر درست است، گفت: اوضاع را خودتان می بینید. یک سری اتفاقات می افتد. یک چیزهایی را که به نفعشان هست را نشان می دهد ولی برعکسش را نه. من در کانال تلگرامم نوشته بودم که چگونه در قرارداد بازیکنان نفت را دستکاری کرده اند. شما بعد از این قضیه عکس العملی دیدید؟ کسانی که دنبال درست شدن این قضیه هستند، باید همان موقع مدیران قبلی را توبیخ می کردند و از آنها سوال می کردند. قرارداد ثبت شده بوده و بعد دستکاری شده بود. دیدیم که اصلا درباره اش صحبت هم نشد. خود شما خبرنگاران چرا از خود ساکت و تاج و بهاروند هم این سوال را کردید؟ شما خودتان هم مقصرید؟ اگر کردید جوابشان چه بود؟ مگر می شود ماست مالی کرده باشند؟

او درباره وضعیت آل کثیر گفت: برای او هم اتفاق مشابه افتاد. قرارداد او را هم دستکاری کردند. گفتم بروید فدراسیون پیگیری کنید. گفتم از عوامل کسر قراردادت کیفری شکایت کن.

سرمربی نفت درباره جدایی تاوادزه از تیمش و پیوستنش به استقلال خوزستان، بیان کرد: او امسال در استقلال خوزستان خوب پاس گل می دهد و امیدوارم در آنجا موفق شود. با عدم مدیریت قبلی باعث شدند او برود. یک سری آقایان او را نخواستند ولی او فیکس استقلال خوزستان. البته قبول دارم مربی گری کار سلیقه ای است./م

منبع: نود

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين