امروز : شنبه, ۳ مهر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/09/22 - 11:12 ذخیره فایل ارسال به دوستان

رژه نیروهای مسلح مازندران : هفته دفاع مقدس یادآور ایثار مجاهدت های ملت بزرگ ایران

به گزارش بابل نوین، ربیع فلاح استاندار مازندران صبح جمعه در مراسم رژه مشترک نیروهای مسلح به مناست هفته دفاع مقدس ماه محرم را ماه پیروزی خون بر شمشیرو و ماه امام حسین (ع) دانست و گفت: امام حسین مظهر ظلم ستیزی و حق طلبیست و رزمندگان ما در هشت سال دفاع مقدس با الگو قرار دادن عاشورا این راه را ادامه دادند.

وی با اشاره به سخنرانی ترامپ در مجمع عمومی سازمان ملل متحد افزود: امروز رئیس جمهور منفور آمریکا با سیلی که در طول ۳۸ سال گذشته و دفاع از حریم ملت خورده ، سخنرانی سخیفی در مجمع عمومی سازمان ملل مطرح کرده است که جز رژیم صهیونیستی اسرائیل و آمریکا طرفداری نداشته و بیش از ۱۹۰ کشور دنیا از آن انزجار و بیزاری کرده اند.

استاندار مازندران با بیان اینکه این شکست حاصل از جان گذشتگی هاوحضور مقتتدرانه جوانان این مرز و بوم در مبارزه با داعش امریکایی است ،گفت: امروز نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران بیش از پیش مقتدرتر از این آب و خاک دفاع خواهند کرد.

ربیع فلاح افزود: نیروهای مسلح ایران جزو مقتدرترین نیروهای نظامی در سطح دنیا است و در شرایطی که دورتا دور کشور ما جنگ و ناامنی وجود دارد ، خودباوری و حفاظت نیروهای مسلح از مرزهای هوایی، آبی و زمینی سبب شد تا به مقتدرترین کشور جهان تبدیل شویم و کسی جرات تهدید کشور ما را ندارد .

سرتیپ دوم پاسدار محمد حسین بابایی فرمانده سپاه کربلای مازندران نیز در مراسم رژه مشترک نیروهای مسلح در ساری با محکوم کردن حمله ناجوانمردانه استکبار جهانی با بیش از ۵۰کشور به انقلاب نوپای اسلامی گفت: هفته دفاع مقدس یادآور ایثار مجاهدانی بزرگ، مردان و یزدان مخلص، فداکار، بصیر و شجاع است.

وی با بیان اینکه چنانچه مسیری غیر از مقاومت درپیش می گرفتتیم توسط دشمنان دور از خدا باید به مسلخ می رفتیم، افزود: عصبانیت نظام سلطه از انقلاب اسلامی در کشتار مردم مظلوم میانمار و بمباران مردم مظلوم یمن، شکنجه و قتل عام مردم سوریه و عراق نمایان است.

فرمانده سپاه کربلای مازندران گفت: کشتارمردم میانمار و یمن و شکنجه وجنایات مردم سوریه انشالله با تاسی از خون سیدالشهدا نابود خواهند شد.

در این مراسم نیروهای حاضر در میدان شهید قاسمی از مقابل جایگاه رژه رفتند و بخشی از دستاوردهای نظامی و دفاعی به نمایش گذاشته شد.

منبع:باشگاه خبرنگاران

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين