امروز : شنبه, ۳ مهر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/09/22 - 14:07 ذخیره فایل ارسال به دوستان
امام‌جمعه بابلکنار:

عاشورا درس ایستادگی در برابر ظلم است نه مذاکره با ظالمان/ دولتمردان از تهدیدهای توخالی آمریکا نترسند

امام‌جمعه بابلکنار گفت: عاشورا درس ایستادگی در برابر ظلم است نه مذاکره با ظالمان، ملت ایران از عاشورا درس عزت و مقابله می‌آموزد و با عزم آهنین و تاثی از قیام اباعبدالحسین(ع) شاخ غول‌های آمریکا و همه مستکبرین را خواهند شکست.

به گزارش بابل نوین، حجت‌الاسلام عباس بابائیان در خطبه‌های نمازجمعه این هفته بابلکنار با گرامیداشت شهدای دفاع مقدس اظهار کرد: یادشهدای عظیم‌الشان انقلاب اسلامی می‌تواند تمام توطئه‌های مبلغان دهان به مزد و سخن به مزد که هدفشان مسموم نمودن فضای فکری و روحی جوانان کشور است خنثی کند.

وی افزود: خاطره‌های هشت سال دفاع مقدس ثروت عظیم ملی، گنجینه‌ای ارزشمند، فرهنگ انسان‌ساز  و تحول‌آفرین جامعه است.

این مقام مسئول  با اشاره به فرا رسیدن ماه محرم ادامه داد: ماه محرم، ماه زنده ماندن ارزش‌هایی مانند جهاد، شهادت، وفا و گذشت است، ماهی که در آن باید به حقایق خدا و ایستادگی در مقابل قدرت‌های معارض با دین اهتمام شود.

امام جمعه بابلکنار پیام عاشورا را ایستادگی دانست و تصریح کرد: راه امام حسین راه مذاکره نیست، شعار این راه  هیات منا‌الذله است، عاشورا درس ایستادگی در برابر ظلم است نه مذاکره با ظالمان، ملت ایران از عاشورا درس عزت، مقابله و ایستادگی می‌آموزد و  با عزم آهنین و با تأثی از قیام اباعبدالحسین(ع) شاخ غول‌های آمریکا و همه مستکبرین را خواهند شکست.

حجت‌الاسلام بابائیان گفت:  تداوم عملی شعار نه شرقی و نه غربی، اقتدار اقتصادی، عدالت و مبارزه با بی‌انگیزگی و توجه به تدین مردم مطالبه جدی رهبر معظم انقلاب از مجلس خبرگان است که باید به آن توجه ویژه شود.

وی افزود: برخی به وعده‌های الهی در خصوص نتایج مقاومت در برابر استکبار امید ندارند ولی به وعده‌های شیطان بزرگ آمریکا دل می‌بندند، اینان ادعا دارند هر روز تاخیر در توافق برجام ۱۰۰ میلیون دلار ضرر برای کشور به همراه دارد اما باید به مردم بگویند بعد از دو سال در خصوص برجام چقدر سود کردید؟

خطیب جمعه بابلکنار با انتقاد از سخنان بی‌پایه ترامپ علیه ایران  خاطرنشان کرد: رییس جمهور آمریکا در مدت ۱۰۰ روز ۴۸۸ دروغ گفت و نمونه‌اش سخنرانی ترامپ در سازمان ملل علیه ایران، سخنان ترامپ بیش از همه به واقعیت موجود در آمریکا اشاره دارد تا ایران اسلامی.

بابائیان ادامه داد:  مسئولان و دولتمردان از تهدیدهای ترامپ و مسئولان آمریکایی ترسی به دل راه ندهند و بدانند تهدید نظامی آمریکا علیه ایران بلوفی تو خالی است و هیچ غلطی نمی تواند بکند،مسئولین نترسند و باور نکنند، ملت شجاع ایران هرگز از مقابله با دشمن هراس ندارد .

وی با اشاره به عهدشکنی‌های آمریکا در توافق برجام  اظهار کرد: ملت ایران با توافقی که امتیاز دهیم و  فقط وعده بگیریم مخالف است، در هر توافقی بده بستانی وجود دارد اما بده بستان متوازن و عادلانه،  نه یکسویه و به نفع حریف !

امام جمعه بابلکنار افزود: چرا دولتمردان ما نمی‌خواهند بپذیرند که برجام آنان خسارت محض بود و تاکنون سود برجام  برای غربی‌ها و  تنها خسارت آن برای ملت ایران است.

حجت‌الاسلام بابائیان در پایان گفت: برخی می‌خواهند با برگزاری کنسرت نشاط در جامعه ایجاد کنند، آیا بهتر نیست آقایان به وظیفه اصلی خود یعنی رونق اقتصادی، رفع رکود و گرانی متمرکز شوند  تا نشاط واقعی برای همه مردم به وجود آید.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين