امروز : شنبه, ۳ مهر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/09/23 - 19:40 ذخیره فایل ارسال به دوستان

دوراهی پرسپولیس در پرونده طارمی؛ لیگ قهرمانان یا منافع ملی؟

باشگاه پرسپولیس به دنبال این است که روز دوشنبه و بعد از گذشت روزهای تعطیل اروپایی، با فرستادن پرونده طارمی به دادگاه CAS بتواند اجرای حکم محرومیت را چندین ماه عقب انداخته، و در بازی‌ برگشت مقابل الهلال و چند بازی مهم لیگ از جمله دربی از طارمی استفاده کند.

به گزارش بابل نوین، تعویق محرومیت طارمی و استفاده از او در چند بازی حساس شاید در ابتدا راه‌حل خوبی به نظر بیاید و بتواند بحران پرسپولیس را کمی کمرنگ‌تر کند اما قضیه به همین راحتی نیست. اگر پرسپولیس بخواهد با فرستادن پرونده به دادگاه CAS اجرای حکم را عقب بیندازد، رسیدگی به این پرونده در اسفند انجام خواهد شد و با اجرای حکم در اسفندماه، طارمی جام‌جهانی را از دست خواهد داد. یعنی اگر طارمی محرومیتش از جمعه این هفته شروع شود می‌‌تواند بعد از پایان این مدت برای پرسپولیس و تیم‌ملی بازی کند اما اگر اجرای حکم به اواخر امسال برسد، جام‌جهانی که خرداد برگزار می‌شود را از دست خواهد داد.

پیچیدگی این شرایط باعث می‌شود تا باشگاه پرسپولیس در دوراهی بزرگی قرار بگیرد. از یک طرف پای منافع باشگاه در چند بازی بسیار حساس و مهم مطرح است که می‌تواند سرنوشت باشگاه را تعیین کند و از سوی دیگر پای منافع شخصی طارمی و منافع ملی در میان است که قطعا پای کی‌روش و فدراسیون فوتبال را هم به قضیه بازخواهد کرد. اگرچه باشگاه پرسپولیس موظف است منافع خودش و هواداران پرتعدادش را در اولویت قرار دهد اما شاید کشیده شدن بحث تیم ملی و شخص طارمی نگذارد که قضیه به همین سادگی پیش برود و مشکلات بیشتری را برای مدیران این تیم به وجود بیاورد./م

منبع: نود

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين