امروز : شنبه, ۳ مهر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/09/23 - 19:49 ذخیره فایل ارسال به دوستان

روشن: آنچلوتی هم به استقلال بیاید افتخاری را که ببیند فرار می‌کند!

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: اگر حتی یک مربی مثل آنچلوتی بخواهد به استقلال بیاید وقتی افتخاری را ببیند فرار می‌کند.

به گزارش بابل نوین، حسن روشن در خصوص اینکه گفته می‌شود او را به‌عنوان عضو کمیته فنی باشگاه استقلال منصوب کنند، گفت: من اصلاً از این موضوع‌ها خبر ندارم و نمی‌دانم جریان چیست.

وی افزود: ما تا حرف می‌زنیم می‌گویند روشن با همه بد است، مگر غیر از این بوده که در این چند سال هرچه گفتم درست از آب درآمده است؟ تمام مشکلات استقلال را ریز و درشت می‌دانم، نه من! بلکه خیلی از پیشکسوتان باشگاه، اما گوش شنوا کجاست؟ همین حالا می‌گویند می‌خواهیم فاتح تریم، فلانی و فلانی را بیاوریم. مگر مربی خوب خارجی الان بیکار می‌ماند تا از یک تیم برود، سرمربی تیم دیگری می‌شود نه اینکه چند ماه در خانه بنشیند.

روشن افزود: بهتر است استقلال با همین مربی ایرلندی کار را ادامه بدهد و در آخر فصل بجای آنکه این همه پول به این دلال و آن دلال بدهند، یک مربی خوب جذب کنند.

مهاجم سابق تیم فوتبال ایران در ادامه در خصوص جدایی علیرضا منصوریان از استقلال گفت: تمام حرف من با منصوریان این است که باید مردم را در جریان کارهایش قرار می‌داد. طرفدار فوتبال اگر بداند مربی در حال چه کاری است، به او فرصت می‌دهد. منصوریان مرتب می‌گفت اعتقادی به ترکیب ثابت ندارم، در حالی‌که کل دنیا به دنبال پیدا کردن ترکیب ثابت هستند. مگر می‌شود یک مربی هر روز ترکیبش را عوض کند؟ منصوریان باید به همه مردم و طرفداران استقلال توضیح می‌داد که چرا ۹ هافبک در تیمش وجود دارد و آنها را خریده است. اینها ذهن مردم را باز می‌کرد. الان هم هر مربی بیاید باید همین کار را انجام دهد. آنها اگر بگویند چه هدفی دارند، طرفدار استقلال هم گوش می‌دهد و توجیه می‌شود، اما اینکه هر روز از همه قایم شویم و نگوییم چه کاری درست است و چه کاری غلط و هیچ توضیحی هم به طرفداران ندهیم، باعث ناراحتی مردم می‌شود. این تیم مال مردم است و باید آنها را در جریان امور باشگاه قرار داد.

وی در ادامه تأکید کرد: به اعتقاد من باید هوادار را حساب کرد،‌ هوادار فوتبال باید در جریان کار باشگاه قرار بگیرد و من هم از این بابت به خیلی‌ها انتقاد کردم که مخفی‌کاری نکنید.

روشن در خصوص آخرین وضعیت مدیریتی در باشگاه استقلال گفت: یک سال است که می‌گویم این مدیرعامل به درد باشگاه استقلال نمی‌خورد، کو گوش شنوا؟ اگر شخصی با دفتر آقای X در ریاست جمهوری ارتباط دارد، به هوادار استقلال چه مربوط است؟ این مدیرعامل اینکاره نیست، مدیرعامل باید بتواند گلیم باشگاه را بیرون بکشد.

پیشکسوت فوتبال ایران ادامه داد: شما فرض کند فردا آنچلوتی به ایران آمد تا مربی استقلال شود، به نظر شما، او با افتخاری می‌تواند کار کند؟ او افتخاری را ببیند قطعاً فرار می‌کند! باشگاهی که نه کمیته انضباطی دارد و نه کمیته فنی، اگر بزرگ‌ترین مربی دنیا را هم بیاورد کاری نمی‌تواند انجام بدهد. این ساختار غلط است.

وی در پایان گفت: رایکوف کل فوتبال ایران را تحت تأثیر قرار داد و درواقع نجات‌بخش فوتبال ایران بود. اوفارل هم کار رایکوف را تکمیل کرد و حشمت مهاجرانی هم تمام زیر و بم فوتبال ایران را در آورد اما همین نفرات کلی مشاور داشتند و به حرف گوش می‌کردند. اگر می‌خواستند تصمیمی بگیرند، نظر ۱۰ نفر را می‌پرسیدند. اما اینجا آقایان برای خود هر کاری می‌کنند و هوادار اصلاً برایشان معنا ندارد./م

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين