امروز : شنبه, ۲۷ شهریور , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/09/27 - 17:43 ذخیره فایل ارسال به دوستان

سرلشکر موسوی در دیدار با رئیس سازمان بسیج: بسیج ظرفیت زیادی در دل خود دارد که باید از آن استفاده کرد

به گزارش بابل نوین، سردار سرتیپ پاسدار غلامحسین غیب پرور، رئیس سازمان بسیج مستضعفین و جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در امور بسیج و تعدادی از معاونان وی در هفته دفاع مقدس با فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران دیدار کردند.

امیر سرلشکر ستاد سید عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی برکات زیادی را به همراه دارد که بسیج، اصلی ترین برکت این انقلاب است، گفت: بسیج کلید حل بسیاری از معماهای ماست و ظرفیت زیادی در دل خود نهفته دارد که باید از آن استفاده نمود و بنده هم افتخار می کنم که یک بسیجی ام.

فرمانده کل ارتش گفت: مفتخرم که از دوران جوانی عضو بسیج محله بوده ام و همچنان هم با پایگاه بسیج محله مان ارتباط دارم و همواره به خدمت در بسیج افتخار می کنم چرا که معتقدم فعالیت در بسیج نصیب هر فردی نمی شود.

فرمانده کل ارتش در پایان خاطر نشان کرد: ارتش برای خدمت رسانی به مردم برنامه های جدیدی دارد و طرح هایی نیز آماده نموده است که قطعا از ظرفیت بسیج هم استفاده خواهد کرد.

در ادامه این دیدار، سردار غیب پرور، رئیس سازمان بسیج نیز گفت: بسیج، ظرفیتی است که هر جا ارتش اراده نماید، آماده به همکاری می باشد تا ارتش مقتدر کشورمان را یاری رساند.

وی افزود: برکت کارهای ما در نظام اسلامی در سایه خدمت خالصانه به مردم است و بسیج بیش از ده رویکرد جدید خود را تدوین نموده که از جمله فعالیتهای خدمت رسانی در قالب گروه های جهادی و گروه های پزشکان بسیجی را به صورت هدفمند، پی ریزی کرده و به زودی اجرایی می نماید.

گفتنی است در این دیدار، معاونین طرح و برنامه راهبردی، تربیت و آموزش و روابط عمومی بسیج و مسئول سازمان بسیج دانش آموزی نیز حضور داشتند.

منبع:باشگاه خبرنگاران

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين