امروز : دوشنبه, ۳ آبان , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/09/27 - 17:44 ذخیره فایل ارسال به دوستان
گودرزی:

شهید حججی مدافع اصلی اندیشه اسلامی بود/حضور مردم در تشییع وی نشان محکومیت مداخله دشمنان بود

به گزارش بابل نوین، مسعود گودرزی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با اشاره به تشییع پیکر مطهر شهید حججی گفت: حضور در تشییع پیکر این شهید بزرگوار نشان‌دهنده تأیید راه مدافعان حرم و محکوم کردن اقدامات دشمنان و مداخلات آنها برای تاراج فکری و منابع منطقه‌ای است.

وی با بیان اینکه شهدای مدافع حرم اشخاصی هستند که در دفاع از آ‌رمان‌ها و کیان نظام جان خود را داده‌اند که قابل احترام است، افزود: از گذشته شاهد مداخلات در منطقه از راه‌های مختلفی همچون تحریک نیروهای منطقه‌ای برای نفت بودیم و امروز این مسائل با بسترسازی از طریق ایده و عقیده‌های جعلی انجام می‌شود.

نماینده مردم ممسنی و رستم با اشاره به اینکه کشورهای غربی که خواهان ایجاد بحران همیشگی در غرب آسیا و منطقه هستند، اظهار کرد: آنها گمان می‌کنند با دست گذاشتن بر روی منابع کشورهای منطقه احتمال ایجاد انسجام بیشتر می‌شود لذا تمرکزشان را بر روی تفکرات گذاشته‌اند، در گذشته هم تفکرات و عقاید جعلی را وارد منطقه کردند اما نه این‌طور گسترده البته بحث تبادل اطلاعات هم مانند امروز نبود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیان داشت: اکنون شاهدیم دشمنان در دنیا این تفکرات جعلی را به نام اسلام جا می‌زنند در صورتی که تعالیم متعالی اسلام هیچ ارتباطی با خشونت ندارد، آنها در درون اسلام مذاهب را در مقابل هم قرار می‌دهند.

گودرزی تاکید کرد: حضورمان در تشییع شهدایی همچون حججی یعنی اعلام به مردم که متوجه باشند از این که افرادی از آرامش و آسایش منطقه خرسند نیستند و برای دست‌اندازی به منابع منطقه با بهترین ابزار که همان عقیدتی است کشورها را مقابل هم قرار می‌دهند و این شهید حججی‌ها مدافعین واقعی نسخه اصلی فکر و ایده اسلامی و ملی هستند.

منبع:باشگاه خبرنگاران

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين