امروز : یکشنبه, ۲۵ مهر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/09/27 - 18:58 ذخیره فایل ارسال به دوستان

انتصاب رئیس مرکز فعالیت‌های قرآنی دانشجویان جهاد دانشگاهی

طی حکمی از سوی رئیس جهاد دانشگاهی، زهرا نقی‌زاده به ریاست مرکز فعالیت‌های قرآنی دانشجویان منصوب شد.

به گزارش بابل نوین، در یکصد و چهلمین جلسه هیئت امنای جهاد دانشگاهی که در تاریخ ۸ دی‌ماه ۱۳۹۵ برگزار شد، به اتفاق آرا، با تغییر ساختار تشکیلاتی سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان کشور به سازمان قرآنی دانشگاهیان موافقت شد. بر این اساس سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان کشور، با توجه به توسعه فعالیت‌‌هایش در مدل سازمان‌های منطقه ای جهاد دانشگاهی ارتقا یافت.
مراکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی، آموزش‌های تخصصی علوم و فنون قرآنی، خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا)، پژوهشکده مطالعات میان‌رشته‌ای قرآن کریم و مرکز تولیدات چندرسانه‌ای قرآنی (مبین) در ذیل این سازمان مشغول به فعالیت هستند.
در این راستا زهرا نقی‌زاده بر اساس حکم دکتر حمیدرضا طیبی، ریاست جهاد دانشگاه به مدت سه سال به عنوان رئیس مرکز فعالیت‌های قرآنی دانشجویان منصوب شد.
متن این حکم به شرح زیر است:
«خواهر گرامی سرکار خانم زهرا نقی‌زاده

سلام علیکم؛
با عنایت به تعهد و شایستگی جنابعالی و بر اساس ماده ۷ مصوبه جلسه یکصد و چهلم هیئت امنای جهاد دانشگاه مورخ ۹۶/۱۰/۸ مبنی بر تشکیل سازمان قرآنی دانشگاهیان با تشکیلات جدید، بنا به پیشنهاد معاون محترم فرهنگی جهاد دانشگاهی به موجب این حکم برای مدت سه سال به عنوان «رئیس مرکز فعالیت‌های قرآنی» منصوب می‌گردید.
امید است با اتکال به خداوند متعال و همکاری و همدلی همه جهادگران عزیز در انجام وظایف محوله و توسعه کمّی و کیفی فعالیت‌های آن مرکز موفق باشید.
حمیدرضا طیبی
رئیس جهاد دانشگاهی»/ص
ایکنا
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين