امروز : یکشنبه, ۲۵ مهر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/09/28 - 9:33 ذخیره فایل ارسال به دوستان

استاندار مازندران: اردوهای راهیان نور باید با قوت و قدرت تداوم یابد

به گزارش بابل نوین، استاندار مازندران، گفت: خادم راهیان نور بودن افتخاری بزرگی است و اردوهای راهیان نور باید با قوت و قدرت تداوم یابد.

ربیع فلاح جلودار در مراسم تجلیل از خادمان راهیان نور یاد و خاطره ۱۰ هزار و ۴۰۰ شهید سرافراز دیار علویان به ویژه شهدای مدافع حرم مازندران را گرامی داشت و اظهار کرد: مقام معظم رهبری از اردوهای راهیان نور به عنوان سنت بسیار ستودنی و حرکت با برکت یاد کردند که باید تداوم یابد.

وی افزود: نباید دوران تاریخی و پرافتخار دفاع مقدس فراموش شود و از این گنجینه معنوی و ایثار و شهادت باید همیشه استفاده کنیم.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه روحیه مقاومت و ایثار و ایستادگی با حضور در اردوهای راهیان نور تقویت می‌گردد، تصریح کرد: اردوهای راهیان نور به عنوان یک جریان عظیم فرهنگی باید تقویت شود زیرا اردوهای راهیان نور در انتقال پیام ایثار و شهادت بسیار تاثیرگذار است.

وی، گفت: ایجاد بستر حضور همه آحاد مردم از اقشار مختلف جامعه بویژه جوانان و نوجوانان در اردوهای راهیان نور لازم است.

وی نقش اردوهای راهیان نور را در مقابله با جنگ نرم دشمن بسیار مهم دانست و گفت: باید تلاش کنیم تا فرهنگ ایثار و شهادت و فرهنگ بسیجی در جامعه تقویت شود و روحیه انقلابی و جهادی برای حضور موثر و مستمر در تمامی صحنه‌ها بسیار ضروری است.

استاندار مازندران از اقدامات خوب بسیج سازندگی در تحقق اقتصاد مقاومتی تشکر نمود و بر ضرورت مشارکت آحاد مردم در رونق تولید و اشتغال تاکید کرد و گفت : اعزام قریب ۵۰ هزار نفر در هر سال به اردوهای راهیان نور کمک بزرگی با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت می کند .

وی خادم راهیان نور بودن را افتخاری بزرگ دانست و گفت : اردوهای راهیان نور باید با قوت و قدرت تداوم یابدو همه فرمانداران و شهرداران نیز به برگزاری اردوهای راهیان نور کمک کنند .

استاندار مازندران در پایان گفت: تمام تلاش ما در این دولت تدبیر و امید انسجام بخشی، تعامل و همگرایی بوده و در این مسیر دچار حاشیه‌ها نشده‌ایم و اولویت اصلی ما خدمت و کار بوده است.

منبع:ایسنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين