امروز : دوشنبه, ۳ آبان , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/09/28 - 9:38 ذخیره فایل ارسال به دوستان
مدیر مسئول انتشارات نگار تابان:

«انحصار اغما» و «غزل های مشرقی» روانه بازار کتاب می شوند

به گزارش بابل نوین، احمد دولت آبادی مدیر مسئول انتشارات نگار تابان در خصوص تازه های نشر این انتشاراتی گفت: انتشارات نگار تابان کتاب هایی چون انحصار اغما اثر درسا فولادفر و داستان خدا اثر زهرا بادره را در دست انتشار دارد. این کتاب ها رمان های بلند فارسی هستند و با موضوع عاشقانه نوشته شده اند. این کتاب ها را برای اخذ مجوز به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سپردم و هم اکنون مراحل اخذ مجوز را طی می کند.

وی افزود: مجموعه شعر آذر زمانی با عنوان «غزل های مشرقی» قرار است توسط انتشارات نگار تابان منتشر شود. کتاب های صدای سرزمین من اثر حبیب الله پورعلی داد بیاناتی و فقط سه دقیقه اثر حسن ایمانی نیز از کتاب های دیگر با موضوعات اجتماعی هستند که توسط این انتشاراتی چاپ می شوند.

مدیر مسئول انتشارات نگار تابان در خصوص نمایشگاه های استانی کتاب اظهار کرد: متاسفانه برای این نمایشگاه در سطح شهر کرج هیچ تبلیغی نکرده بودند. در نتیجه ناشران حتی به اندازه هزار تومان هم نفروختند. درباره نمایشگاه استانی کتاب در مشهد شنیدم به دلیل اینکه برگزاری این نمایشگاه به بخش خصوصی واگذار شده است، ۲ تا ۳ برابر هزینه حضور در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از ناشران هزینه دریافت می کنند. از طرف دیگر ناشران برای اسکان در نمایشگاه های استانی کتاب با مشکلاتی مواجه هستند. امیدوارم تمهیداتی برای اسکان در این نمایشگاه ها اندیشیده شود.

منبع:باشگاه خبرنگاران

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين