امروز : چهارشنبه, ۷ مهر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/09/28 - 16:22 ذخیره فایل ارسال به دوستان

تولیت آستان حضرت معصومه (س): دفاع مقدس تداوم راه سیدالشهداء (ع) بود

به گزارش بابل نوین، آیت الله سیدمحمد سعیدی با اشاره به درس های عاشورا اظهار داشت: دفاع مقدس تداوم راه سیدالشهداء (ع) بود.

تولیت آستان حضرت معصومه (س) در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان در استانداری قم، با اشاره به جانفشانی اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفای ایشان گفت: امام حسین (ع) حماسه‌ای را به اذن خداوند خلق نمود که درس معرفت و بصیرت به جامعه بشری داد.

وی گفت: جهاد در راه خدا، ایثار و گذشت از جان و مال و امر به معروف و نهی از منکر تا مرز شهادت، بخشی از درس‌های واقعه عاشوراست.

سعیدی با اشاره به دفاع همه جانبه مردم از ایران اسلامی در جنگ هشت ساله تحمیلی افزود: دفاع مقدس نیز جلوه ای از داستان کربلا و در تداوم این مسیر بود.

تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) همچنین حضور داوطلبانه جوانان در سنگرهای مقاومت و دفاع از حرم حضرت زینب را مورد توجه قرار داد و با اشاره به بازگشت پیکر شهید حججی به میهن اظهار کرد: پیکر این شهید بزرگوار با شکوه خاصی در ایران اسلامی در حال تشییع می باشد.

استفاده از ظرفیت های دفتر تبلیغات اسلامی و کانون های فرهنگی مساجد در زمینه ی تولید محتوا، انجام پژوهش های موضوعی در زمینه ی آسیب های فضای مجازی، نیز از مسائلی بودند که در این جلسه مورد بحث قرار گرفتند.

منبع:ایسنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين