امروز : چهارشنبه, ۲۸ مهر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/09/28 - 22:12 ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرمانده انتظامی بابل:

سارقان ادوات کشاورزی با ۸ فقره سرقت در بابل به دام افتادند

فرمانده انتظامی شهرستان بابل از دستگیری شش سارق ادوات کشاورزی با هشت فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش بابل نوین، سرهنگ سیدمحسن جعفری فرمانده انتظامی بابل در مصاحبه با خبرنگار ما اظهار کرد: در پی وقوع سرقت‌های مکرر ادوات کشاورزی از مزارع بخش زرگرشهر موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با همکاری ماموران انتظامی زرگرشهر با انجام تحقیقات پلیسی‌و تقویت گشت‌های انتظامی شش سارق حرفه‌ای را شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی بابل ادامه داد: ضمن هماهنگی با مرجع قضایی متهمان در عملیاتی ضربتی دستگیر و مقادیر قابل توجهی اموال مسروقه از قبیل پمپ آب، موتور برق، سیم برق و سایر تجهیزات مربوط به کشاورزان از مخفیگاه این افراد کشف و دو دستگاه خودروی پراید حامل اموال سرقتی توقیف شد.

این مقام مسئول تصریح کرد: ارزش اموال مسروقی کشف شده از متهمان بیش از  ۶۷۵ میلیون ریال براورد شده است و متهمان در بازجویی‌هایی به عمل آمده تاکنون به هشت فقره سرقت ادوات کشاورزی در بابل اعتراف کردند.

جعفری در پایان ضمن هشدار به کشاورزان در مورد رعایت مسایل ایمنی گفت: با توجه به پایان فصل کشت کشاورزان نسبت به جمع‌آوری ادوات‌و تجهیزات کشاورزی خود در مزارع اقدام کنند و در صورت لزوم ضمن سرکشی مداوم حتما محل نگهداری ملزومات کشاورزی خود را به وسایل ایمنی مناسب مجهز سازند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين