امروز : جمعه, ۲۶ شهریور , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/09/30 - 9:08 ذخیره فایل ارسال به دوستان

مدیرکل اوقاف و امورخیریه مازندران: با وجود شهدای مدافع حرم چراغ اسلام خاموش نمی‌شود

به گزارش بابل نوین، مدیرکل اوقاف و امورخیریه مازندران گفت: با وجود شهدای مدافع حرم چراغ اسلام هیچگاه خاموش نمی‌شود.
حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری در همایش یاد یاران با محوریت شهید محسن حججی در پایگاه امام حسن مجتبی(ع) و مسجد فاطمه زهرا(س) ساری اظهار کرد: امام حسین (ع) وابستگی به خداوند داشتند و هیچگاه وابسته به دنیا و مادیات نبودند.
وی با بیان اینکه امام حسین (ع) نباید در محرم و فقط سینه‌زنی‌ها خلاصه شود بلکه باید در طول کل سال از این امام عزیز بهره‌گیری کنیم و راهش را ادامه دهیم، اظهار کرد: شهید محسن حججی با خدا معامله کرد و در دل همه ملت ایران محبوب شد؛ شهید حججی و شهدای مدافع حرم به دنبال حقوق نجومی نبودند بلکه آنها برای دفاع از دین، اسلام، انقلاب، کشور و ملت ایران اسلامی به مبارزه با داعشی‌های بی دین رفتند. شهدای مدافع حرم دنبال ریاست نبودند و آنها مانند امام حسین(ع) با خدا معامله کردند و رفتند تا ولایت فقیه تنها نماند.
حیدری با اشاره به اینکه با وجود شهدای مدافع حرم چراغ اسلام هیچگاه خاموش نمی‌شود، افزود: امام حسین(ع) توسط مسیحی‌ها و یهودی‌ها به شهادت نرسیدند بلکه توسط بی‌بصیرت‌های زمان خود به شهادت رسیدند، همان‌هایی که پشت سر امام حسین(ع) نماز خواندند ایشان را به شهادت رساندند. دشمن با تغییر فکر جامعه زمان امام حسین(ع)، ایشان را به شهادت رساند.
مدیرکل اوقاف و امورخیریه مازندران با بیان اینکه امروز هم دشمن با شبهه افکنی، اخلاف افکنی و ایجاد بی‌بصیرتی در جامعه می‌خواهد ما را از مسیر ولایت خارج کند، افزود: شهدا رفتند دین از انحراف محفوظ بماند، رفتند تا حجاب باقی بماند، چادر از روی سر خواهران ما پایین نیاید و امنیت در کشور باقی بماند.
وی با اشاره به اینکه امام حسین(ع) در صورتی از ما عزاداری و یا سینه‌زنی می‌خواهد که نماز اول وقت خود را بخوانیم و حجاب حفظ کنیم، گفت: وظیفه همه ما در برابر شهدای جنگ تحمیلی و شهدای مدافع حرم بسیار سنگین است.
منبع:ایسنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين