امروز : دوشنبه, ۳ آبان , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/09/30 - 9:57 ذخیره فایل ارسال به دوستان

سرگیجه در باشگاه نفت تهران

حمید درخشان سرمربی جدید تیم نفت تهران شد و پژواک کرم پور که این باشگاه از او به عنوان مربی ایرانی-المانی یاد کرده مدیرفنی تیم شد.

به گزارش بابل نوین، بنا براعلام باشگاه نفت قرار بوده کرم پور سرمربی تیم باشد اما حالا به عنوان مربی و مدیرفنی(!) منصوب شده است.

حمید منوچهری که قبلا با درخشان همکاری داشته هم سرپرست تیم شد. این در حالی است که گفته می شود کریمی بخاطر برخی مشکلات به جهانیان مالک باشگاه هشدار داده بود اگر وضعیت بهبود نیابد کناره گیری خواهد کرد اما جهانیان هشدار کریمی را به منزله استعفا تلقی کرده و در تصمیمی عجیب درخشان سرمربی تیم شده است.

از سوابق کرم پور که قرار بوده سرمربی باشد و حالا مربی و مدیر فنی شده مربیگری در تیم کاسپین قزوین در لیگ دسته دو، راه آهن تهران در لیگ برتر، مربیگری در استقلال اهواز در لیگ دسته  اول به چشم می خورد. البته باشگاه راه آهن اعلام کرده که کرم پور مدارک عالی مربیگری در اروپا را گرفته و البته سابقه کار در تیم وردبرمن و کار با الکس نوری را دارد!

در خبر باشگاه نفت تهران، از او به عنوان مربی ایرانی- آلمانی با سمت مدیرفنی-مربی یاد شده است. جهانیان ابتدا با انتخاب کریمی پس از کسب نظر از بازیکنان و برخی مصاحبه ها خبرساز شده بود و حالا با چنین برکناری، ماجرای جدیدی را رقم زده است.

همچنین باز هم در اخبار اعلام شده از سوی باشگاه نفت طلاییه شاهد آن هستیم که جلسات معارفه و اهدای احکام سرمربی، مدیرفنی و سرپرست توسط فردی به نام رضایی به عنوان وکیل حقوقی باشگاه انجام شده اما در خبر منتشره تاکید شده جهانیان این احکام را صادر کرده است./م

منبع: نود

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين