امروز : پنج شنبه, ۲۷ مرداد , ۱۴۰۱
تاریخ : 2017/10/08 - 15:05 ذخیره فایل ارسال به دوستان
رییس ارشاد بابل:

جلسه هم‌اندیشی مدیران مراکز مهار‌ت‌آموزی بابل برگزار شد

رییس ارشاد بابل از برگزاری جلسه هم‌اندیشی مدیران مراکز مهارت‌آموزی بابل به منظور اعتلای خدمات در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش بابل نوین، عیسی محمدی‌فیروزجایی در گفت‌و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: جلسه هم‌اندیشی مدیران مراکز مهارت‌آموزی بابل به‌‌منظور اعتلای کمی‌و کیفی خدمات این مراکز در اداره فرهنگ‌و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه بر همکاری میان مدیران مراکز با وزارت فرهنگ‌و ارشاد در جهت اجرای دستورالعمل‌های ابلاغی تاکید شد.
این مسئول ادامه داد: از اهتمام مجدانه مدیران مراکز مهارت‌آموزی شهرستان که گاها در سطح ملی نیز خدمات ارزنده‌ای را ارائه دادند تقدیر به عمل آمد.

رییس ارشاد بابل تصریح کرد: در مجموع ٩ مرکز مهارت‌آموزی دارای مجوز در قالب رشته‌های گرافیک، رایانه، تصویربرداری و  آموزش خانواده و دیگر رشته‌ها در امر آموزش مهارت‌آموزان بابلی فعالیت دارد و در صورت قبولی مهارت‌آموزان در آزمون‌های هماهنگ کشوری گواهینامه رسمی به آنان اعطا می‌کنند.

محمدی فیروزجایی در پایان با اشاره بر لزوم تقویت مهارت‌آموزی گفت: تقویت مهارت برای دانش‌آموزان و آحاد افراد جامعه یک ضرورت است و از آنجایی که دولت بر این مسئله تاکید دارد،  اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران پیگیر تحقق این امر است، در همین راستا بازدیدهای مستمری را از مراکز مهارت‌آموزی شهرستان انجام می‌دهیم.

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين