امروز : شنبه, ۳ مهر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/10/08 - 15:54 ذخیره فایل ارسال به دوستان
در واکنش به دستگیری جاسوس تیم مذاکرات هسته‌ای ایران:

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد بابل بیانیه صادر کرد

در پی دستگیری جاسوس عضو تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای ایران بسیج دانشجویی حوزه خاتم‌الانبیا(ص) دانشگاه آزاد بابل بیانیه‌ای منتشر کرد.

به گزارش بابل نوین، در پی  دستگیری جاسوس تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای  جمهوری اسلامی ایران  بسیج دانشجویی حوزه خاتم‌الانبیا(ص) دانشگاه آزاد اسلامی بابل بیانیه‌ای صریح  به شرح زیر منتشر کرد:

《بسم الله الرحمن الرحیم》
از چه باید بگوییم؟  برجام ۲۰دقیقه‌ای تا جاسوسی ناآگاهانه؟

بگوییم ناآگاهانه اما مگر می‌شود؟ نمی‌دانم ولی بهتر است بگوییم آگاهانه، طراحی شده و از قبل برنامه‌ریزی شده.

خوب بگذریم ،واقعا بگذریم اما سوال اینجاست واقعا تا کی و چه مدت می‌توان گذشت کرد، به نظر شما چند سال باید از این قضایا بگذرد تا فراموش شود، اما این واقعا مضحک نیست؟ آیا تاریخ می‌تواند آن را فراموش کند و به گور بسپارد؟

مگر تاریخ توانست قرار داد ننگین ترکمنچای را فراموش کند؟ مگر تاریخ توانست قطعنامه   ۵۹۸ و نوشاندن جام زهر به امام عزیز را که یک عده به اصطلاح دلسوز آن را افتخار و مایه سربلندی و عزت خود و طرفداران خود می‌دانند فراموش کند؟ آیا تاریخ توانست فتنه سال۷۸، ۸۸ و  توهین و هتک حرمت به ساحت مقدس اباعبدالله(ع) را فراموش کند؟

آیا واقعا برجام و مسائل بعد از آن فراموش‌شدنی است؟

مردم عزیز شما می‌توانید این همه مشکلات را فراموش کنید؟ واقعا فراموش شدنی هستند که درتیم مذاکره کننده افرادی باشند که جاسوس از آب در بیایند و حساس‌ترین مسائل کشور را که برای آن چند دانشمند و خون پاک ریخته شده را به بیرون از کشور بدهند و کسی هم از مسئولان خم به ابرو نیاورند؟

بهتر است از برجام حرفی نزنیم زیرا  دلواپسی شما فاحش است، چطور است  از پسابرجام ودستاور‌های بی‌نظیر آن خدا نکند انتقاد نه،  یک تشکر ویژه بکنیم.

از تیم مذاکره‌کننده و دولت محترمه به خاطر تحریم‌های بیشتر، از گستاخی و توهین های بیشتر رئیس‌جمهور آمریکا، از تهدیدهای بیشتر،تشکر ویژه داریم و  از نقض فاحش و آشکار جسم و روح برجام هم که بماند.

می‌دانید چرا؟ چون به شما می ‌گویند تصمیم نظام و رهبری بود و با رهبری هماهنگ و مشورت شده بود.

نمی‌دانم واقعا نمی‌دانم چطور باید از جاسوسی عضو ارشد تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای از مسئولان محترم تشکر کنیم.

نکته مهم این است  که مناجات‌ها و ابراز ارادت دستگاه‌های رسانه‌ای استکبار جهانی به قوه قضائیه و مسئولین مربوطه در این باب با رسیدگی پرونده جاسوسی تیم مذاکره کننده بی‌ربط نیست ازاین‌رو  این مسئله پیداست که کوچکترین حساسیتی از طرف مسئولین مذاکره کننده و دولت نسبت به عزت ملی و منافع ملی کشور وجود نداشت و ندارد وگرنه این نکته را حاصل رسوایی و بی‌آبرویی کشور و نظام اسلامی نمی‌کرد.

در تاریخ اسلام مشکلات وارد آمده بر بدنه و پیکره اسلام به علت وجود دشمنان خارجی نبود وهرگز نخواهد بود بلکه وجود آدم‌های ساده‌اندیشی است که در داخل کشور وجود داشته ودارد و به دستورات امام خودشان به اسلام پشت می‌کردند.

منافق به مردم و جامعه‌ای دل خوش است که از دستورات و هدایت‌های امام و ولی امر خود بی‌اهمیت باشد و سرپیچی کند.

از بدو شروع مذاکره و حتی قبل از آن رهبری فرمودند: مواظب نفوذ دشمنان باشید و به دشمن اعتماد نکنید وقتی خرش از پل گذشت می‌رود و به ریش من و شما می‌خندد. دولت و تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای در پی این هشدار چه کار کردند؟  آن کسانی که این افراد را به مذاکرات فراخواندند واقعا چه نیتی داشتند و حالا که این قضیه افشا شده جز انکار و بهانه‌های واهی و تو خالی چه کاری از دستشان برمی‌آید؟

این قرار دادهای ننگین مثلFATF آیا واقعا به مشورت آدم‌های دلسوز بود که این همه بلا سر ملت آورد؟ یا نه به مشورت همین جاسوسان دستگیر شده تیم مذاکره‌کننده انجام شد؟

حالا با روشن شدن این قضایا و وجود جاسوس در تیم مذاکره‌کننده آیا دولت باز هم می‌تواند از برجام و دستاورد های بی‌نظیر آن سخن بگوید؟ یعنی هنوز هم در ننگین و سنگین بودن برجام، ضربه و آسیب آن به مملکت که توسط همین جاسوسان برنامه‌ریزی شده شک و تردید دارید ؟

 و کلام آخر این که آمریکا و رییس جمهور آن به فرموده امام عزیز همیشه منفورترین افراد نزد ملت ما هستند و تا فریاد هیهات من الذله حسین‌بن‌علی(ع) از حنجره مردم ما شنیده می‌شود دشمن نمی‌تواند به نفوذ در این ملت و این جامعه خوشبین و راضی باشد.

در مکتب امام‌حسین(ع) تا آخرین قطره خون پای آرمان‌های خود انقلابی و عاشورایی باقی خواهیم ماند و این آزادگی و حقانیت خودمان را با بر افراشتن پرچم حق و الله بر بلندای افق و جوامع اسلامی و نقطه نقطه از جهان هستی کامل و به سرانجام خواهیم رساند.

                                                                                                            والسلام من اتبع المهدی(عج)

                                                           شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی حوزه خاتم‌الانبیا(ص) دانشگاه آزاد بابل

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين