امروز : جمعه, ۲۶ شهریور , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/10/13 - 13:12 ذخیره فایل ارسال به دوستان
رییس ارشاد بابل:

از فرهیختگان بابلی در نخستین همایش « زیست‌وران بوم ایران » تجلیل شد

رییس ارشاد بابل گفت: از فرهیختگان بابلی و فعالان حوزه محیط‌زیست در نخستین همایش "زیست‌وران بوم ایران" تجلیل شد.

به گزارش بابل نوین، عیسی محمدی‌فیروزجایی در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: نخستین همایش “زیست‌وران ایران” پنج‌شنبه ۲۰ مهر در سالن سلمان هراتی برگزار  و از فعالان حوزه محیط‌زیست که با قلم و قدم خویش در این حوزه گام‌های موثری برداشتند تجلیل به عمل آمد.

وی افزود: این همایش با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران و نهادهای مرتبط به منظور ضرورت اعتلا و تقویت بینش همگانی به محیط‌زیست تدارک دیده شد.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بابل ادامه داد: طی این مراسم  استاد عیسی کیانی‌حاجی شاعر بومی‌سرا و پژوهشگر پیشکسوت حوزه فرهنگ‌و ادب مازندران سراینده مجموعه شعر سجرو و مولف مقالات متعدد علمی و فرهنگی، هادی کرمانیان مدیر انتشارات اکسیرقلم به جهت سال‌ها فعالیت در انتشار کتاب‌هایی در زمینه ترویج فرهنگ حفظ محیط‌ زیست، فاطمه هادی‌‌زاده نویسنده کتاب‌های آموزشی با موضوع پسماندو برنده جایزه یونیسف و آقای علی‌اکبر خاوری‌نژاد به‌عنوان محیط‌بان نمونه استان مازندران مورد تقدیر و تشکر قرار گرفتند.

محمدی فیروزجایی در پایان گفت: توجه به مساله محیط زیست یک ضرورت اجتماعی است که در برنامه ششم توسعه هم به‌عنوان یکی از اولویت‌های مهم دولت محترم مورد تاکید قرار گرفت و این همایش نیز در همین راستا برگزار شد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين